برگزاری نمایشگاه و کنگره سنسور شو در ایالات متحده آمریکا، اروپا و انگلستان به صورت مجازی و زنده

 

بخش سخنرانی آنها با عنوان: شاخص دیجیتالی‌سازی برای کسب و کارهای خرد و متوسط نسل چهارم

(1)    شاخص دیجیتالی‌سازی برای کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط و شایستگی‌های شاخص دیجیتال کردن (توسط: پروفسور دکتر فلکر ویتبرگ)

https://thesensorshow.com/?s=wittberg

(2)    چگونه می‌توان کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط را با روش‌های صنعت نسل چهارم تطبیق داد و هماهنگ کرد، به‌ویژه هنگامی که اقتصاد در مقیاس کمتر کاربرد دارد و بررسی تأثیر آن را در شایستگی‌های منابع انسانی (توسط: پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان)

https://thesensorshow.com/?s=doost

 

1.     کنفرانس، نمایشگاه و کنگره سنسور شو بصورت مجازی (22 - 23 ژوئیه 2020)

با همکاری اتوماتیکا (نمایشگاه پیشرو برای اتوماسیون هوشمند و رباتیک) و نمایشگاه مونیخ، برندهای جهانی سنسور به نوآوران برتر کمک خواهند کرد تا بینش در مورد بازارهای سریع حسگر در حال گسترش و جدیدترین نوآوری‌ها را به اشتراک بگذارند. در کنگره و نمایشگاه مجازی دو روزه مبتنی بر نوآوری میتوان با مهمترین کاربران نهایی سنسور و تولید‌کنندگان پیشرو در دنیا ملاقات کنند. کنگره نمایش سنسورهای مجازی باعث جذب رهبران صنعت از بخش های جهانی، فناوری محور خواهد شد و رهبری فکری، پیش‌بینی بازار، بحث و گفتگو با همکاران در مورد جدیدترین پیشرفت‌های فناوری را فراهم میکند، شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا به توسعه اقتصادی خود ادامه دهند، از رقبا پیشرو و شبکه بمانند. مشتریان جدید و موجود در یک زمان هیجان انگیز برای این بخش با سرعت در حال توسعه. سه بخش برای شرکت در::

1)      اتومبیل، حمل‌و‌نقل و تحرک

2)      اینترنت اشیا، صنعت نسل چهارم و هوشمند‌سازی صنعتی

3)      هوافضا، هوانوردی و دفاع

 

2.     کنفرانس، نمایشگاه و کنگره سنسور شو بصورت حضوری/زنده (مونیخ، آلمان 9-10 دسامبر 2020)

نمایشگاه سنسور شو مفتخر است که اکوسیستم حسگر جهانی را به فناوری‌های نوظهور و  اینترنت اشیا برای صنایع ساخت، خودرو و حمل و نقل متصل کند. این برنامه شامل داستان‌های موفقیت و بینش فنی است و به نوآوران برتر و برند‌های پیشرو در یک کنگره در سطح جهانی و بزرگترین نمایشگاه صنعت سنسور باعث می‌شود که شرکت‌ها بتوانند تجارت خود را توسعه دهند: فرصت‌های بی‌نظیر حمایت، تبلیغ و سخنرانی در مقابل تصمیم گیرندگان از سراسر زنجیره تامین سنسورهای جهانی ایجاد کنند که در سه بخش ذیل برای شرکت در:

1) خودرو و حملونقل2) صنعت و ساخت3) اتصال، آینده اینترنت اشیا

https://lnkd.in/ds2h3Z8

شنبه 4 مرداد ماه 1399
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.