دعوت از پروفسور دکتر دوست‌محمدیان به عنوان سخنران در وبینار بین‌المللی مشترک در استان کردستان

پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان، استاد تمام مدیریت پایداری بین‌الملل و پژوهشگر ارشد آینده‌پژوهی در آلمان، به عنوان سخنران در وبینار بین‌المللی که توسط دانشگاه کردستان، سازمان مدیریت صنعتی کردستان و سازمان صنایع کوچک و شهرک‌های صنعتی ایران در استان کردستان از ایران، دانشگاه علوم فنی و کاربردی FHM آلمان، موسسه کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط F-GISI آلمان و موسسه توسعه مهارت‌های مدیریتی لندن از بریتانیا؛ که در روز سه‌شنبه مورخ چهارم ماه آگوست سال 2020  (4th of August 2020)ساعت 11:00 قبل از ظهر به وقت ایران؛ در شهر سنندج استان کردستان به صورت مجازی برگزار میگردد انتخاب و دعوت شده و به عنوان سخنران موضوع خود با عنوان راهبردهای ماندگاری کسب و کارها در چالش امروز و بحران پسا شیوع بیماری: آموزش، مهارت و صلاحیت آغاز خواهند کرد.

در این وبینار استاندار محترم استان کردستان نیز به میهمانان خیرمقدم خواهد گفت و سپس پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان سخنرانی خود را آغاز خواهد کرد.

پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان؛ در ماه جون سال 2020 بعنوان استاد و عضو هیات مدیره‌ موسسه توسعه مهارت‌های مدیریتی لندن در انگلستان، انتخاب شده اند، این موسسه با حمایت دانشگاهها و مدارسی از قبیل دانشگاه کمبریج، آکسفورد، مدرسه اقتصاد لندن و دانشگاه هاروارد در بوستون برگزار فعالیت میکند.

https://londoninstitutesd.co.uk/editorial-board/

پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان به عنوان استاد تمام در دانشگاه علوم فنی و کاربردی FHM آلمان و به عنوان متخصص در علوم پایداری تلفیقی مهندسی و مدیریت در طول این وبینار با حمایت موسسه توسعه مهارت‌های مدیریتی لندن بصورت آن لاین برگزار خواهد شد، نظریه‌ها و مدل‌های خود (از جمله نظریه موج پنجم و پایداری نوآورانه هوشمند) را معرفی خواهد کرد و چگونگی استفاده از آن را در این سخنرانی خود تشریح میکند و انشالله بزودی برای نیمه اول سال 2021 یک کنفرانس بین‌المللی با عنوان یکی از همین نظریه‌ها (کنفرانس بین‌المللی موج پنجم) در لندن و برلین برگزار خواهند نمود تا رسما نظریه موج پنجم یا بحران فردا خود را به جهانیان معرفی کند.

وی در سخنرانی خود به مباحث زیر خواهد پرداخت:

مقدمه

شیوع بیماری: نظریه‌ها و دیدگاهها (تحلیل‌های رفتاری برای جنگ‌های تلفیقی)

سناریوهای آینده برای بکارگیری این نظریه‌ها و ارزیابی نتایج برای یافتن راهبردها

اثرات پایداری شیوع بیماری بر کسب و کار و اقتصاد

چالش امروز و بحران پسا شیوع بیماری (دنیای پسا شیوع بیماری)

اقتصاد هنوز زنده هست و نفس میکشد!

سناریوهای آینده برای به کارگیری این نظریه‌ها و ارزیابی نتایج برای یافتن راهبردها

راهبردهای ماندگاری کسب و کارها

آموزش، مهارت و صلاحیت

 از همه عزیزان و هموطنان گرامی در حوزه‌های مختلف کسب و کار دعوت به عمل می‌آورد تا در این وبینار آنلاین شرکت نمایند. (نحوه چگونگی ثبت‌نام و شرکت در این وبینار از طریق نرم‌افزار adobe connect به شرح زیر است):

https://vc5.uok.ac.ir/bms 

 

 

جمعه 10 مرداد ماه 1399
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.