Daneshenaft logo
دوشنبه 23 تیر ماه 1399 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
سه شنبه 6 خرداد ماه 1399 | کد مطلب : 33816
مدیر توسعه منابع انسانی پتروشیمی مرجان:
بهره‌گیری از توان تخصصی نیروی انسانی کارآمد لازمه تحقق شعار «جهش تولید» است


حسین علی‌آبادی گفت: به پشتوانه همت و تلاش موثر همکاران از همه ظرفیت های منابع انسانی برای تحقق جهش تولید در این مجتمع صنعتی بهره خواهیم گرفت .


به گزارش روابط عمومی شرکت پتروشیمی مرجان ، مدیر توسعه منابع انسانی این شرکت از بکارگیری تمامی ظرفیت‌های انسانی برای تحقق شعار " جهش تولید " خبر داد .

آقای " حسین علی آبادی " گفت : بهره گیری از توان تخصصی نیروی انسانی کارآمد لازمه تحقق شعار " جهش تولید" است در این راستا برای عینیت بخشیدن به این هدف بزرگ بالاتر از حد انتظار ظاهر خواهیم شد .

وی به شاخص های عملکردی در بخش خدمات اداری اشاره و در این ارتباط  بیان کرد : مدیریت و نظارت بر کارکنان ، خرید و ذخیره سازی و توزیع لوازم و تجهیزات مورد نیاز واحدهای مختلف ، انجام امور پرسنلی ، تهیه و تنظیم و اجرای آئین نامه ها و بخشنامه های اداری بر اساس ضوابط و مصوبات شرکت ، برنامه ریزی و نظارت بر عملکردها و ارائه راهکارهای لازم در راستای بهبود روشها و تحول اداری برخی از اقدامات عملکردی  این حوزه برای ارتقای سطح کیفیت برنامه ها در این مجتمع صنعتی است .

مدیر توسعه منابع انسانی پتروشیمی مرجان در ادامه به طرح برنامه های تفریحی ورزشی پرداخت و گفت: در حوزه ورزش کارکنان فعالیت های گسترده ای انجام شده است بنحوی که در رشته های فوتسال ، والیبال ، شطرنج این مجتمع در رقابت های سطح منطقه ویژه و نیز المپیاد کشوری شرکتهای پتروشیمی صاحب عناوین قهرمانی است .

 علی آبادی با بیان اینکه در رشته های متعدد ورزشی استعداد و پتانسیل بالایی در بین همکاران موجود است و برای شکوفایی این استعدادها اهتمام لازم را بکار خواهیم گرفت اظهار امیدواری نمودند که در این راستا با توجه به تاثیر مطلوب ورزش در ایجاد نشاط و ارتقاء سلامت جسمانی ، روحی و روانی کارکنان سیاست ها و مکانیزم های حمایتی خاصی  تدوین و در دست اقدام است .

این مسئول در بخش دیگر سخنان خود با بیان اینکه حفظ شادابی و ایجاد انگیزه در افراد باعث پیشرفت سازمانی در محیط کار است بر اهتمام  به انجام برنامه های  تفریحی ، رفاهی ، ورزشی تاکید و گفت : در این حوزه همواره تلاش نموده ایم تا متناسب با وظایف تعریف شده در راستای ایجاد انگیزش در کارکنان بعنوان سرمایه های قابل اتکای شرکت ، برنامه های رفاهی انگیزشی تدریجی را در دستور کار خود قرار دهیم و بطور مشخص می توان به مواردی ازجمله زمینه سازی جهت اسکان خانواده های کارکنان، تسهیلات ،  خدمات رفاهی بهداشت ودرمان  ، و اجرای سیاستهای تشویقی  اشاره نمود و  معتقدم که توجه به نیروی انسانی سرمایه ارزشمندی برای نیل به مقاصد بزرگی است که توسط این عزیزان محقق خواهد شد .

علی آبادی در ادامه به برنامه های اجرایی در راستای حفظ سلامت کارکنان در دوران سخت مقابله با کرونا پرداخت و در این خصوص تصریح کرد : اقدامات پیشگیرانه بصورت مداوم و مستمر ، تشکیل جلسات  ، تامین اقلام بهداشتی و انجام عملیات ضدعفونی همه روزه کارکنان و محیط های کاری ، تهیه بسته های خود مراقبتی برای کارکنان و ابلاغ توصیه نامه های پیشگیرانه و ایجاد آرامش در محیط کار با برنامه ریزی جامع  از جمله تلاشهای این حوزه در خصوص مقابله با شیوع کرونا می باشد .

وی چشم انداز مدیریت منابع انسانی را استفاده درست از نیروی کار توانمند و همچنین بهره مندی از منابع انسانی موجود در راستای پیشرفت و توسعه شرکت دانست ودر خصوص آموزش و توانمند سازی کارکنان افزود :  باور ما در نگاه به کارکنان به عنوان سرمایه‌های سازمانی، توانمندسازی و آموزش آنان است ودر این راستا، بــه منظــور  پشـتیبانی از  این هـدف مهم  “توانمندسـازی و توسـعه خلاقیت کارکنـان”، در راستای  پاسـخگویی  بــه نیــاز ذینفعــان و نیز افزایش رضایت آنان ، از راهبردهای اولویت‌دار است ودر این ارتباط به منظـور توسـعه شایسـتگی هـای کارکنـان، اجـرای نظـام منـد فرآینـد آمـوزش رادر دسـتور کار خـود قـرار داده ایم و بـر ایـن اسـاس،  در چهـار مرحلـه کـه عبارتنـد از نیازســنجی دوره‌هــای آموزشــی، برنامــه‌ریــزی آموزشــی، اجــرای آمــوزش‌هــای مــورد نظــر و نهایتــا ارزیابــی اثربخشــی آمــوزش،  اجــرا خواهند شد .

آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
ایران در کنار رکود اقتصادی که کل دنیا با آن درگیر است معضل دیگری به نام تحریم را نیز تجربه می‌کند، لذا طبیعی است که ما نتوانیم مانند کشوری که در شرایط عادی قرار دارد اقدام به فروش نفت کنیم ولی راه‌هایی وجود دارد که ایران در این شرایط نیز می‌تواند صادرات نفت داشته باشد.
این روزها بحث بررسی اعتبارنامه غلامرضا تاجگردون نماینده گچساران و باشت از موضوعات مهم و پرحاشیه است و قصد ندارم در این نوشتار به این بحث ورود کنم.
علی شمس اردکانی، رئیس کمیسیون اقتصاد کلان اتاق بازرگانی// خبر خوش اینکه سرانجام احداث پایانه صادرات نفتی ایران در سواحل جاسک در مکران آغاز شد. پس‌ از قریب به چهار دهه گفت‌وگوی ملی، با اجرای یک خط لوله صادراتی از تلمبه‌خانه‌های گوره بوشهر در نزدیکی جزیره خارک به جاسک فعلاً امکان روزانه یک میلیون بشکه صادرات نفت، خارج از تنگه هرمز، برای ایران فراهم می‌شود.

يادداشت
اكبر نعمت‌الهی/ جانبازان، بازماندگان سال‌های خون و آتش و یادگاران مبارزه‌ای هستند که برای حفظ سربلندی و افتخار ملت بروز کرد.
دکتر جابر نشاطی، رئیس پردیس انرژی و محیط زیست پژوهشگاه صنعت نفت/ راهبردها و اهداف پردیس انرژی و محیط زیست پژوهشگاه صنعت نفت به شرح زیر است:
جواد سلیمان‌پور، کارشناس صنعت گاز/ بررسی سبد واردات گاز ترکیه در دوماه گذشته سال جاری میلادی در مقایسه با مدت مشابه سال گذشته نشان می‌دهد که این کشور مبادی وارداتی خود را به طور قابل توجهی تنوع بخشیده است.
عباس آرگون، نایب رئیس کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق بازرگانی تهران/ پتروشیمی‌ها،‌ منبع پایدار درآمد کشور محسوب می‌شوند و نقش بازار سرمایه در تامین مالی طرح های توسعه ای در این صنعت مهم و تاثیرگذار است.
تابلوهای بورس نیوریورک روز دوشنبه گذشته ساعات هیجان‌انگیزی را سپری کرد؛ قیمت نفت خام وست تگزاس اینترمدیت در معاملات جهانی دوشنبه، بیش از ۳۰۶ درصد سقوط کرد. در این روز قیمت هر بشکه نفت خام آمریکا به منفی ۳۷ دلار و ۶۳ سنت رسید و رکوردی تاریخی ثبت شد. دلیل منفی بودن قیمت نفت را بخوانید.
گفتمان
شرکت لوله‌سازی اهواز در سال‌های ۹۸ و ۹۹ به صورت مستمر و با جدیت تمام در حال تولید لوله‌های فولادی ۴۲ اینچ سرویس ترش پروژه گوره به جاسک است.
با قاطعیت اعلام می‌کنیم که در دانش فنی واحدهای آمونیاک و اوره در داخل کشور خودکفا هستیم، علاوه بر آن با مشابهت‌سازی و اعمال برخی اصلاحات، قادر به ساخت واحدهای تولید اتیلن و عمده واحدهای پایین‌دستی‌های مربوط به آن هستیم.
محمدرضا حسینیان: در طول یک سال و نیم گذشته تلویزیون صنعت نفت را بر روی بستر www.petroleum.tv راه‌اندازی کردم.
به دلیل نبود سیستم فكری متمركز، عدم همكاری، تعارض بین اهداف و وظایف محوله با سهم هركدام از وزارتخانه‌های نفت و نیرو در بازار انرژی كشور، بسیاری از اهداف كلان بخش انرژی در كشور مغفول می ماند.
اگر من راهی داشته باشم از استارتآپ‌ها در Next level سامانه هوشمند سوخت، هوشمند‌سازی CNG یا یکپارچه‌سازی سیستم‌ها استفاده کنم، آیا نمی‌توانم روی استارتاپ‌ها حساب کنم؟ صددرصد می‌توانم حساب کنم.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :