اطلاعیه شماره 1 در مورد پیش‌ثبت‌نام غرفه‌های داخلی بیست‌و‌چهارمین نمایشگاه بین‌المللی نفت، گاز، پالا
ثبت‌نام اولیه متقاضیان محترم تنها به عنوان شناسایی شرکت‌های متقاضی و برآورد میزان درخواست متقاضیان می‌باشد و به هیچ عنوان به معني ثبت نام قطعی متقاضیان محترم نيست و هیچ‌گونه تعهدی را برای ستاد برگزاری جهت حضور متقاضیان ایجاد نخواهد کرد و حق پذیرش یا عدم پذیرش شرکت­‌ها برای دبیرخانه محفوظ است.
تکمیل اطلاعات فرم اولیه ثبت نام بصورت کامل الزامی است و در صورتی که اطلاعات فرم اولیه بصورت کامل ارسال نگردد، نام متقاضی از لیست حذف خواهد شد. ضمناً درصورت عدم صحت اطلاعات مندرج در فرم ثبت نام اولیه، از سوی ستاد برگزاری نام شرکت مذکور از لیست ثبت نام حذف خواهد شد و هیچگونه اعتراضی از سوی متقاضی قابل پذیرش نخواهد بود. به منظور تکمیل کامل فرم اولیه ثبت نام متقاضیان می‌توانند اطلاعیه بعدي (راهنمای ثبت‌نام اولیه) و راهنمای ثبت نام از منوی ثبت نام را جهت اطلاعات کامل‌تر مطالعه نمایند.
پس از ثبت‌نام اولیه متقاضیان، ستاد برگزاری نسبت به بررسی نوع فعالیت شرکت‌های متقاضی اقدام و در صورتیکه نوع فعالیت متقاضی ارتباط مستقیم با موضوع نمایشگاه داشته باشد، طی ارسال ایمیل امکان ثبت‌نام قطعی را برای ادامه ثبت نام متقاضی تائید شده فراهم می نماید و درصورتی که نوع فعالیت متقاضی غیرمرتبط باشد، طی ارسال ایمیل به متقاضی محترم اعلام خواهد شد که امکان ثبت‌نام در نمایشگاه را نخواهد داشت.
قابل ذکر می‌باشد متراژ درخواست شده از سوی متقاضیان تائید شده از سوی ستاد برگزاری با توجه به محدودیت‌های سالن‌های تحت پوشش و درخواست‌ها مورد بررسی قرار گرفته و در صورت موجود بودن ظرفیت سالن‌ها متراژ مورد نظر تخصیص خواهد يافت، در غیر این صورت متراژ درخواست شده از سوی متقاضی توسط ستاد تعدیل مي شود.
جانمایی نهايی در سالن‌های تحت پوشش توسط ستاد انجام خواهد شد و موقعیت هر شرکت و سالن مربوطه پس از نهایی شدن از طریق سایت قابل دسترسی خواهد بود. لازم به ذکر است پس از رویت موقعیت و سالن مربوطه در صورت عدم تمایل به حضور در موقعیت موجود، امکان انصراف توسط متقاضی وجود دارد و موقعیت یاد شده به سایر شرکت‌های متقاضی واگذار می شود.
پس از ارسال تائیدیه از سوی ستاد و اعلام متراژ قطعی، متقاضی می‌بایست براساس متراژ اعلام شده فرآیند ثبت نام را تکمیل نماید و براساس پیش فاکتور ارسال شده از سوی سایت نسبت به واریز وجه مذکور طی مدت 72 ساعت به حساب شرکت ملی نفت ایران که در پیش فاکتور صادر شده در وب سایت رسمی نمایشگاه درج می‌گردد اقدام نماید. بدیهی است در صورت عدم واریز وجه مذکور نام شرکت متقاضی از لیست ثبت‌نام حذف و فضای متقاضی به سایر شرکت‌ها واگذار خواهد شد.
مطالعه کامل قوانین ارزی و ریالی که در بخش ثبت نام سایت به طور کامل توضیح داده شده است بسیار ضروری است. بنابراین خواهشمند است پس از مطالعه کامل قوانین ارزی و ریالی نسبت به ثبت نام فضای ریالی و ارزی اقدام فرمايد. بدیهی است ستاد برگزاری طبق روال از کلیه متقاضیان فضای ریالی ضمانت‌نامه‌های لازم را اخذ خواهد نمود.
گفتنی است در صورتی که شرکت‌ها، ثبت نام ریالی نمایند و پس از بررسی ستاد عدم صحت ریالی بودن متقاضی مشخص گردد، نام شرکت یاد شده از لیست شرکت‌های حاضر در نمایشگاه حذف خواهد شد .
کلیه فرآیندهای ثبت‌نام تنها از طریق سایت و ایمیل امکان پذیر خواهد بود و مراجعه حضوری نماینده شرکت ها به ستاد امکان‌پذیر نخواهد بود بنابراین خواهشمند است از مراجعه حضوری به ستاد خودداری فرمایید.
پس از نهایی شدن موقعیت متقاضیان در سالن‌ها نماینده ستاد در خصوص هر سالن با ذکر نام، تلفن و تلفن همراه از طریق سایت معرفی و متقاضیان می توانند اطلاعات خود را از طریق نماینده معرفی شده توسط ستاد دریافت نمایند.
توجه: با عنايت به اينكه پس از ثبت‌نام نهايی و واريز وجه امكان عودت مبلغ واريزی وجود ندارد توصيه می‌شود با بررسی كامل و در صورت اطمينان از قطعی بودن شركت در نمايشگاه ثبت نام نهايی انجام شود .
لازم به ذکر است نمونه فرم‌های پیش ثبت‌نام حقیقی و حقوقی متعاقبا به این اطلاعیه افزوده خواهد شد.
چهارشنبه 10 بهمن ماه 1397
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.