مدیر پروژه حفاری 6+8 حلقه چاه اکتشافی خشکی در شرکت ملی حفاری:
دستگاه حفاری 32 فتح پس از 247 ساعت وقفه کاری بار دیگر در چرخه عملیات قرار گرفت

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران، رضا مهدی‌پور روز دوشنبه (23 اردیبهشت‌ماه) در توضیح بیشتر در این باره افزود: این دستگاه در حال حفر چاه اکتشافی آرمان  - یک در موقعیت شادگان بود که فعالیت آن به لحاظ ایمن‌سازی متوقف گردید.

وی با اشاره به اینکه این دستگاه تحت سرپرستی مدیریت عملیات حفاری خشکی یک است، اظهار کرد: دکل 32 فتح از اوایل آبان ماه سال گذشته در قالب اجرای پروژه  هشت حلقه چاه اکتشافی به کارفرمایی مدیریت اکتشاف شرکت ملی نفت ایران در این موقعیت استقرار یافت.

مهدی‌پور با بیان اینکه با کاربست این دکل تاکنون بیش از سه هزار متر حفاری به ثبت رسیده است، گفت: ایمن‌سازی دستگاه و محیط پیرامونی آن با نظارت مدیریت اچ‌اس‌ای، پدافند غیرعامل، مدیریت بحران و فوریت‌های پزشکی از سوی مدیریت خدمات و سایر بخش‌های عملیاتی و پشتیبانی شرکت و همچنین همکاری تنگاتنگ کارفرما انجام شد.

مدیر پروژه حفاری 6+8 حلقه چاه اکتشافی در بخش خشکی در شرکت ملی حفاری ایران با بیان اینکه در زمان حاضر چهار دستگاه حفاری از مدیریت عملیات حفاری خشکی یک، مراحل حفر چاه‌های تعریف شده در این پروژه را در دست اجرا دارند، افزود: افزون بر دستگاه حفاری 32 فتح، دستگاه‌های حفاری 33 ، 89 و 74 فتح نیز در چارچوب این پروژه به ترتیب در شهرستان خنج در استان فارس و مناطق منصوریه  و جفیر در استان خوزستان به کارگیری شده است.

دوشنبه 23 اردیبهشت ماه 1398
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.