دیدار صمیمی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران با جمعی از کارکنان شرکت

به گزارش روابط عمومی شرکت ملی حفاری ایران در این دیدار که در قالب ملاقات‌های هفتگی مدیرعامل برنامه‌ریزی شده است، مهندس سیدعبدالله موسوی در روزهای سه‌شنبه هر هفته با تعدادی از کارکنان ملاقات خواهد داشت.

در این نشست این هفته که با تعیین وقت قبلی هماهنگ شده بود هر یک از کارکنان به‌طور خصوصی در نشست صمیمانه با مهندس سید عبدالله موسوی، دیدگاه‌ها و نظرات خود را پیرامون برنامه‌های شرکت  و طرح مشکلات خود ابراز و مدیرعامل ضمن شنیدن نظرات آنان و ارائه پاسخ، برخی از موضوعات طرح شده را دستور پیگیری و رسیدگی داد.

همچنین در این نشست که تعدادی از  پژوهشگران شرکت نیز حضور داشتند آنان پیشنهادها، راهکارها، ایده‌های نو، چالش‌ها و مشکلات را مطرح و از سوی مدیرعامل دستور لازم در جهت بررسی‌های فنی و تخصصی، طرح در جلسات مرتبط و ارایه طریق از سوی مدیریت‌ها ارائه شد.

مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران همچنین در این هفته در جلسه‌های صبحگاهی عملیات و نشست هیئت مدیره  حضور یافته و بر شتاب‌بخشی در اجرایی شدن دو پروژه جدید کلید در دست در میدان‌های نفتی گچساران و نفت شهر و حضور فعال در مناقصات پیش رو، برنامه روزآمدسازی تجهیزات و پیاده‌سازی اهداف راهبردی شرکت در سال جاری از جمله سرفصل‌هایی بود که مدیرعامل در این هفته کاری به طور مستمر و موثر پیگیر آنها بود.

چهارشنبه 25 اردیبهشت ماه 1398
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.