امام جمعه آبادان:
اقدامات انجام شده در پالایشگاه روغن‌سازی ایرانول آبادان قابل تقدیر است

به گزارش روابط عمومی و تبلیغات شرکت نفت ایرانول، در این دیدار حجت‌الاسلام ابراهيمي‌پور امام جمعه آبادان از اقدامات انجام شده در خصوص بازسازی مجمتع صنعتی بریم و میزان تولید و عرضه محصولات شرکت در منطقه تقدير و تشكر و بر ادامه این روند تاکید کرد.

وی همچنین گفت: بازسازی‌های انجام شده از جمله توسعه و نوسازی بریم و تولید روغن موتور الوند در این مجموعه پس از حدود 36 سال، راه‌اندازی کولینگ‌تاور (برج خنک‌کننده) آبادان و استقلال برق پالایشگاه آبادان که این پروژه‌ها در بهبود وضعیت آن موثر بوده و همچنین تعمیرات اساسی پالایشگاه روغن‌سازی آبادان پس از 20 سال در سال رونق تولید با هدف افزایش تولید، بسیار ارزشمند و قابل تقدیر است.

در ادامه این جلسه دكتر هاشمي مدير پالايشگاه روغن‌سازي ايرانول آبادان ضمن خيرمقدم به آنان گزارشي از مجموعه فعاليت‌هاي اين پالايشگاه و همچنين اقدامات صورت گرفته در خصوص بازسازي بريم وتوليد محصول در اين مجتمع ارائه داد.

 هاشمي همچنين در خصوص انجام اورهال پالایشگاه روغن‌سازی آبادان و استفاده از ظرفیت‌ها و نیروی انسانی بومی منطقه كه بعداز ٢٠ سال در اين پالايشگاه صورت گرفت، توضيحاتي به مهمانان بیان کرد و گفت: با اجرای بیش از 300 پروژه طی 5 سال اخیر در پالایشگاه آبادان و اورهال انجام شده، پالایشگاه آبادان نوسازی شده است.

پنجشنبه 17 مرداد ماه 1398
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.