کود گوگرد بنتونیتی خانگیران عاملی مؤثر در افزایش تولید محصولات کشاورزی در سال جهش تولید

 

به گزارش روابط عمومی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد، علی علیزاده در حاشیه بازدید از مجتمع کود گوگرد بنتونیتی پالایشگاه خانگیران سرخس افزود: اغلب زمین های کشاورزی ایران دارای خاک با PH بالا است بنابراین استفاده از کود گوگرد بنتونیتی می تواند در اصلاح خاک و جذب مواد مؤثر بوده و به بخش کشاورزی کمک زیادی نماید.

وی گفت: در حال حاضر بیش از سه میلیون خانوار در بخش کشاورزی در کشور مشغول به فعالیت هستند و ما به فعالان این حوزه استفاده از محصول کود گوگرد بنتونیتی شرکت پالایش گاز شهید هاشمی‌نژاد را پیشنهاد می‌کنیم.

معاون امور بازرگانی شرکت خدمات حمایتی کشاورزی ایران با اشاره به اینکه اراضی شمالی کشور اسیدی هستند و سایر مناطق کشور دارای خاک با PH بالا می باشد تصریح کرد: این کود گوگردی در فرآیند اصلاح خاک، جذب عناصر کود و همچنین افزایش کمیت و کیفیت تولیدات بخش کشاورزی بسیار تاثیرگذار است.

علیزاده تاکید کرد: در سالی که از سوی مقام معظم رهبری به نام " جهش تولید " نامگذاری شده است استفاده از این محصول با ارزش در زمین‌های کشاورزی، افزایش تولید محصولات کشاورزی و تحقق منویات رهبری را در حوزه‌های اقتصادی به دنبال خواهد داشت.

جمعه 6 تیر ماه 1399
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.