Daneshenaft logo
سه شنبه 30 آبان ماه 1396 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
جمعه 19 آبان ماه 1396 | کد مطلب : 11442
12 سال پرفراز و نشیب با مخاطبین وفادار افتخاری است ماندگار؛
600 هفته همراهی مخاطبین و «دانش‌نفت»


«دانش‌نفت» به شماره ۶۰۰ رسید. 12 سال پرفراز و نشیب با مخاطبینی که ابتدا گمان می‌رفت تنها از یک جامعه هدف باشند، اما هرچه به پیش رفتیم، شمار پرشماری از صاحب‌نظران، مدیران، کارشناسان، مهندسان و حتی کارگران و زحمتکشان و در یک واژه، حرفه‌مندان صنعت بزرگ و نان‌آور نفت، گاز، پالایش و پخش و پتروشیمی در شمار مخاطبین ما قرار گرفتند.

 

 امروز حتی می‌توان ادعا نمود که جامعه هدف ما گسترده‌تر از آن‌چه برشمردیم، است.

و چه افتخاری از این بزرگ‌تر که «دانش‌نفت» امروز پرتیراژترین هفته‌نامه در این صنعت بزرگ است. ما از این خدمتگزاری رسانه‌ای به خود می‌بالیم؛ از این که حتی در دورترین اسکله‌های نفتی روی آب، حتی با تاخیر، این رسانه نوشتاری دیده و خوانده می‌شود.

از خداوند بزرگ ادامه این روند آگاهی‌رسانی مؤثر را صمیمانه خواستاریم و از مخاطبین وفادار خود مشفقانه درخواست می‌کنیم ما را از پیشنهادها، نقدهای دلسوزانه و حتی انتقادات سخت‌گیرانه خود محروم ننمایند. چنین باد!

در ادامه، دیدگاه‌های شماری از مدیران ارشد و میانی صنعت نفت و چند تن از نمایندگان مردم در مجلس شورای اسلامی در این زمینه، از نظر مخاطبان ارجمند می‌گذرد.

 

 

×××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××××

مهندس حمیدرضا عراقی، معاون وزیر و مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران

 دانش نفت نشریه‌ای بسیار خوب و قلم سردبیر آن بسیار روان است، به‌ویژه که اخبار درست را پوشش می‌دهد. به نظر می‌آید که تنوع نوشتاری جالب و گسترده‌ای را نیز در صنعت نفت (نفت، گاز، پالایش و پتروشیمی) به خواننده خود ارایه می‌دهد که نشان از ایجاد یک رابطه تعاملی خوب با همه‌جا، اعم از مناطق، عسلویه، مدیران و .... است.

در مجموع تصور می‌کنم تنها نشریه‌ای است که شاید روی سکوها و دورافتاده‌ترین مناطق می‌رود و به دست متخصصین فن می‌رسد.

من خودم شخصاً بارها شاهد آن بوده‌ام که مقالات، گزارش‌ها، یادداشت‌ها و تحلیل‌های نوشته‌شده در ارتباط با دغدغه‌هایی است که در آن برهه زمانی خاص به وقوع پیوسته و جالب است که سردبیر تلاش می‌کند سرمقاله را نیز در همین زمینه ارایه دهد. این نشان می‌دهد که این نشریه و دست‌اندرکاران آن دقیقاً در متن صنعت نفت هستند که می‌توانند گزارش‌های و مقالات بسیار خوب و مفیدی ارایه کنند.

 

 

مهندس رامین حاتمی، مدیر عامل شرکت نفت مناطق مرکزی ایران

استمرار و تداوم فعالیت یک نشریه در طی 600 شماره نشان از جدیت ، پشتکار و باور به هدف و راهی است که مدیر مسئول و گروه خبری آن نشریه دارند . رسیدن به این شماره برای نشریاتی که توسط بخش خصوصی اداره می شوند نوید روزنامه نگاری حرفه ای و مستقل  را می دهد که بر اساس نیازهای مخاطبان و شناخت جامعه هدف فعالیت خود را آغاز کرده و بر مبنای اصول اخلاقی و حرفه ای به سمت و سوی مسیر تعیین شده حرکت می نماید و این هدف همانا  تحقق واقعی جایگاه مطبوعات به عنوان رکن چهارم دموکراسی است . نشریه  تخصصی دانش نفت با وجود تغییر دولتها ، همواره در راستای اهداف عالیه نظام و صنعت نفت و  نقد منصفانه و استفاده از  نظرات صائب کارشناسان در راستای بهبود بخشهای مختلف صنعت بوده است. همیشه این نقد و  بررسی های کارشناسی راهگشای مدیران در تصمیم گیری و تصمیم سازی صحیح است. ضمن تقدیر و عرض خسته نباشید به تیم این نشریه ، آرزوی موفقیت  و بهروزی  آنان را از خداوند خواستارم

 

 مهندس حمید بورد، مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران

انتشار ششصدمین شماره نشریه وزین و تخصصی «دانش‌نفت» را به مدیران، خبرنگاران و دست‌اندرکاران این نشریه صمیمی صنعت نفت تبریک می‌گویم.

بی‌تردید انتشار منظم ششصد شماره نشریه تخصصی آن هم توسط بخش خصوصی و در حوزه پرمخاطره‌ای چون صنعت نفت، نیازمند دارا بودن عزمی راسخ، علاقه‌ای وافر و تلاشی مستمر و پیوسته است. به اعتقاد بنده، این نشریه در همه سال‌هایی که از انتشارش می‌گذرد به خوبی توانسته كاركنان حساس‌ترين منبع اقتصاد ملي را با اتكا به ابزار رسانه به زير چتر همفكري و هم‌راستايي فرابخواند.

هفته‌نامه «دانش‌نفت» امروز و پس از انتشار 600 شماره، براي صنعت نفت جمهوري اسلامي ايران حكم ويترين و پرده نمايش توانمندي‌هايش را يافته است و براي يك نشريه به راستي چيزي ارزشمندتر و گران‌بهاتر از این موضوع نیست.

بنده ضمن تبریک مجدد انتشار ششصدمین شماره نشریه «دانش‌نفت» به يكايك دست‌اندرکاران این نشریه، تلاش مقدس همه شما را مي‌ستايم و موفقیت روزافزونتان را از درگاه خداوند بزرگ خواستارم.

 

محمدحسن پیوندی، مدیرعامل تاپیکو

مجموعه دانش نفت با مدیریت آقای مددی، مجموعه‌ای فراگیر و کامل از اطلاعات صنعت نفت است که می‌توان گفت اطلاعات مربوط به اتفاقات مهم صنعت نفت را چه در جنبه موفقیت‌ها، چه در جنبه‌های عملیاتی و چه در جنبه‌های ساختاری و مدیریتی را تقریباً زودتر از سایر نشریات به دست صنعت نفت می‌رساند و اصولاً اعتبار خاصی در مجموعه خانواده صنعت نفت دارد.

با توجه به این که این نشریه تخصصی از تیراژ بالایی هم برخوردار است، می‌توان گفت یک مجموعه اطلاع‌رسانی کامل از صنعت نفت و گاز و پالایش و پتروشیمی است که استناد به آن، امکان‌پذیر است.

 

سهراب نجار، رییس حراست شرکت ملی گاز ایران

سال‌ها است این هفته‌نامه را مطالعه می‌کنم؛ از سال 1384 تاکنون شاهد آن هستم که اطلاعات و اخبار مناسبی از همه بخش‌های وزارت نفت؛ از حوزه‌های ستادی تا عملیاتی که تقریباً به‌روز شده و بعضاً با نگاه کارشناسی و راهکارهای مناسب در آن درج شده است.

مصاحبه‌ها و گزارش‌های بسیار خوبی را پوشش می‌دهد؛ بعضاً برخی مصاحبه‌هایی که خود آقای مددی تهیه می‌کند، کار خوب و ارزشمندی است. این در حالی است که در لابه‌لای این صفحات تخصصی، بعضاً مشاهده می‌شود که از خارج نفت هم مطالبی که مرتبط با صنعت نفت است و می‌تواند به این صنعت کمک کند، در هفته‌نامه درج می‌شود.

کار ارزشمند دیگری که در این هفته‌نامه به چشم می‌خورد، درج آگهی‌های مناقصات و مزایده‌ها است که با توجه به تیراژ بالای این نشریه، می‌تواند کمک مفید و مؤثری برای دست‌اندرکاران این صنعت باشد و جای تقدیر دارد.

به نظر من، نقش پررنگی که آقای مددی در این هفته‌نامه دارد، در برگزاری مراسم و نمایشگاه‌ها است که در طول برگزاری آن به صورت فعال ورود می‌کند و با درج گفته‌های شرکت‌کنندگان؛ اعم ازسازندگان، مشاوران، تولیدکنندگان و همه عوامل دست‌اندرکار در صنعت، چه داخلی و خارجی در این هفته‌نامه، به نوعی، معرف حضور آنها می‌شوند و این هم جای تقدیر دارد.

اما یک پیشنهاد هم دارم و شاید درخواست؛ به نظرم جای مصاحبه با نخبگان، افراد باتجربه و توانمند که کوله‌باری از دانش و تلاش را با خود دارند یا بازنشسته شده و  یا مراحل بازنشستگی را  طی می‌کنند، در این هفته‌نامه خالی است و این امکان وجود دارد که بخشی از هفته‌نامه به این موضوع اختصاص یابد. چراکه این هفته‌نامه به دست همه کارکنان می‌رسد و در این صورت، همه هم با افراد نخبه بیشتر آشنا می‌شوند و هم با بازنشستگانی که تمام توان خود را برای اعتلای کشور در سازمان خود، به‌کار گرفته‌اند؛ نخبه‌ها و بازنشستگانی که گمنام هستند و جای دارد که مطالب‌شان عرضه شود.

در پایان، آرزوی تداوم این هفته‌نامه را دارم، ضمن آن که قرار بود این هفته‌نامه به روزنامه تبدیل شود که امیدوارم با حمایت‌های مالی مناسب، این انتظار انشاءالله به وقوع بپیوندد.

 

عباسعلی جعفری‌نسب، مدیرعامل شرکت لوله و مخابرات ایران

از تمام همکاران خوب شما در دانش نفت تشکر می‌کنم و تبریک می‌گویم که همیشه و در همه حال، با موفقیت ظاهر می‌شوید.

یکی از ویژگی‌های خوب دانش نفت این است که کلیه مباحث مرتبط با نفت و گاز اعم از خدمات و تولیدات و مباحث مطروحه و کارشناسی، با صداقت و پوشش کامل در این نشریه منعکس می‌شود. امیدوارم این روند مداوم باشد. همچنین تشکر مجزایی برای پوشش خوب فعالیت‌هایی که در انتقال نفت و گاز انجام می‌شود، نیز دارم.

 

مجید بوجارزاده، رییس روابط عمومی شرکت ملی گاز ایران

اینجانب ضمن این که از تعهد این گروه (نشریه دانش نفت) نسبت به درج اخبار، گزارش‌ها، تحلیل‌ها و .... تشکر می‌کنم اما به نظر من، یک نشریه تخصصی که صفت پرتیراژترین نشریه را نیز یدک می‌کشد، باید تحلیل‌ها و یادداشت‌های صرفاً تخصصی را به مخاطب خود ارایه دهد.

نشریات در کل و نشریات تخصصی مثل دانش نفت بطور اخص، باید خروجی را ارایه دهند که به بهتر کارکردن سیستم من کمک کند. باید مقالات حرفه‌ای، تحلیل‌ها و گزارش‌هایی ویژه از سوی افراد متخصص و خبره ارایه شود تا بتواند برای من مدیر کارگشا و راهنما باشد.

باور من این است که این نشریات باید بسوی تحلیل‌هایی تخصصی گام بردارند. باید خروجی قابل ‌قبول‌تری از آنچه که در حال حاضر وجود دارد، ارایه کرده تا بتوانند به مثابه یک سیاست‌گذار در این زمینه، عمل کنند.

 

مهندس رضا خلج، رییس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

جناب آقای احمد مددی

خبرنگاران، نویسندگان وگزارشگران هفته نامه وزین دانش نفت

فرارسیدن دوازدهمین سالگرد انتشار (همزمان با ششصدمین شماره) هفته نامه دانش نفت را به شما و همه مخاطبان فهیم ان هفته نامه در صنعت نفت تبریک و تهنیت می گویم.

استواری و ثابت قدمی، تلاش و پشتکار شما برای تولید و انتشار یک رسانه تخصصی با موضوع ها و ابعاد خرد و کلان صنعت نفت ستودنی است، صنعتی که به عنوان پیشران اقتصاد کشور دارای جایگاه ویژه ای در تحقق اهداف کلان اقتصاد ملی و تعیین امنیت ملی کشور از طریق توسعه همکاری ها و تعاملات منطقه ای و بین المللی است.

 اکنون صنعت نفت ایران مستقل و صاحب دانش فنی برتر در منطقه است ضمن آن که یکی از قطب های اصلی این صنعت در جهان نیز محسوب می شود.در این میان هفته نامه دانش نفت یکی از رسانه های همسو و تاثیر گذار در این عرصه است که با انعکاس رویدادهای مهم و شاخص آن به جای طعم گزنده انتقادهای غیر منطقی و غیر حرفه ای مرسوم در برخی از رسانه ها شهد شیرین شناساندن قابلیت ها،توانمندی ها و عملکردهای این صنعت را در کام مخاطبان در جی جای دور و نزدیک آن می چکاند.

اطمینان دارم در پشت این سخت کوشی و نیک اندیشی دل های عاشقی است که برای سربلند این صنعت و سرافرازی ایران اسلامی می تپد.

برای شما در استمرار این حرکت ملی آرزوی موفقیت و سربلندی دارم و امید است در این مسیر آن هفته نامه محترم با نگاهی تخصصی تر و جدید تر  به نقش و جایگاه صنعت پتروشیمی به عنوان یکی از اثر گذار ترین صنایع کشور و مامنی مطمئن برای سرمایه گذاری و خلق ارزش بپردازد.

باور ما برآن است که صنعت پتروشیمی در " جهش دوم" خود نوید دهنده افقی روشن و ارتقا بخش جایگاه صنعت نفت باشد.

رضا خلج، رییس کل روابط عمومی شرکت ملی صنایع پتروشیمی

 

مهندس محسن مومنی، رئیس روابط عمومی شرکت ملی پخش فرآورده های نفتی ایران

جناب آقای مددی عزیز

مدیرمسوول محترم نشریه دانش نفت

با سلام و احترام

انتشار ششصدمین شماره هفته نامه دانش نفت را به شما و همه دست اندرکاران و عوامل اجرایی این هفته نامه وزین و خوشنام تبریک می گویم. سابقه بیش از 12 سال فعالیت حرفه ای مبین مقبولیت روز افزون این نشریه حرفه ای نزد مخاطبان خود در حوزه انرژی و نفت است. امید که مشعل روشنگری و اندیشه ورزی تان همیشه پرفروغ و جاودانه باد.

محسن مومنی ، رئیس روابط عمومی

 

میرحکمت شریفی، رئیس روابط عمومی شرکت نفت و گاز پارس

جناب آقای مددی

سردبیر محترم نشریه وزین دانش نفت

با سلام

فرا رسیدن دوازدهمین سالگرد انتشار هفته نامه دانش نفت را به جنابعالی و همه مخاطبان این نشریه وزین تبریک و تهنیت می گویم.

تلاش و پشتکار جنابعالی و همه همکارانتان در راستای تولید و انتشار یک هفته نامه تخصصی محوریت نفت و انرژی در کشور قابل تقدیر است. بی شک وجود چنین نشریاتی در حوزه نفت سطح آگاهی عمومی و همچنین کارکنان و متخصصان صنعت نفت را در این سالها ارتقاء داده است. امید می رود دانش نفت با تکیه برمنافع ملی مردم در عرصه خبررسانی روز به روز پویا تر از گذشته به اهداف خود دست یابد.

 

عبدالرسول دشتی، رییس روابط عمومی شرکت پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس

دوستان خواسته بودند برای انتشار ششصدمین شماره دانش نفت مطلبی برای آنها بنویسم. نقد، نظر پیشنهاد، انتقاد یا هر نکته ای که برای اطلاع مسئولین این رسانه یا مخاطبان آن منتشر شود.

با هفته نامه دانش نفت از اولین شماره های آن آشنا بودم. این آشنائی دو دلیل داشت نخست اینکه متولیان انتشار آن را می شناختم و دیگر اینکه آن سال ها در شرکت ملی پالایش و پخش فرآورده های نفتی حضور داشتم و در بحث آشنا سازی مردم با چگونگی سوء مصرف فرآورده های نفتی، لزوم کنترل مصرف سوخت و بویژه روزهای سخت و پر التهاب عرضه هوشمند بنزین، هفته نامه دانش نفت با نگاهی ملی یار بی ریای ما بود.

روزهایی که در دهه هشتاد بر دانش نفت گذشت را از نزدیک شاهد بودم. نشریه ای که مهم ترین ویژگی اش را همیشه موفیقت بی نظیرش در توزیع سراسری آن در سطح صنعت نفت حتی بر روی سکوهای نفتی می دانستم چنان مورد بی مهری قرار گرفته بود که ناچار شد تعداد صفحات خود را کاهش داده، شاهد جدا شدن و قطع همکاری تعدادی از نیروهایش باشد.

آن روزها گذشت و دانش نفت همچنان منتشر شد تا هم اکنون و در گذر از شماره ششصد به مانند درختی تنومند ریشه در جای جای صنعت ارزش آفرین نفت دوانده و به اعتقاد من قابل اعتماد ترین نشریه این صنعت شناخته شود، چرا که هرگز در انتشار اخبار و ارائه گزارش های تحلیلی در حوزه نفت و انرژی پا را از خط اعتدالی که برای خود ترسیم کرده به هیچ قیمتی خارج نکند.

برای دوستان خوب هفته نامه دانش نفت بهترین آرزوها را دارم و امیدوارم همچنان آنان را در ادامه راه اطلاع رسانی صادقانه موفق و پیروز ببینم.

عبدالرسول دشتی

رییس روابط عمومی شرکت پتروشیمی هلدینگ خلیج فارس

 

 

دکتر علی مروی، رئیس سابق کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی

دانش نفت را باید یکی از رسانه‌های تاثیرگذار در حوزه انرژی و به ویژه نفت، گاز، پتروشیمی و صنایع وابسته دانست.

شاید این برای نخستین بار است که اهالی یک صنعت مادر در انتظار انتشار نشریه‌ای می‌نشینند تا مطالب، اخبار و گزارش‌های آن را ببینند و بخوانند.

جامعه مخاطب این رسانه در طول 12 سال انتشار بی‌توقف، البته از گستره حرفه‌مندان صنعت نفت فراتر رفته است.

من این رسانه را رسانه‌ای موفق در حوزه تخصصی خود می‌دانم و عمده‌ترین دلیل آن را صداقت و بی‌طرفی آن در بازتاب اخبارو ارائه تحلیل‌ها ارزیابی می‌کنم.

 

بهروز نعمتی، سخنگوي هیات رییسه و عضو کمیسیون انرژی دهمین دوره مجلس شورای اسلامی

هفته‌نامه دانش نفت رسانه‌ای فراگیردر حوزه صنعت نفت است که می‌توان به اخبار آن اعتماد کرد و گزارش‌هایش را خواند و در مورد تحلیلهایش تامل کرد. 12 سال انتشار بی‌وقفه، خود رکوردی است که ثابت می‌کند مخاطبین این رسانه مکتوب با من هم‌رأی و هم‌نظرند.

 

محمد عزیزی، عضو کمیسیون صنایع  و معادن مجلس شورای اسلامی

کم بوده‌اند نشریاتی که در حوزه‌های تخصصی، خصوصاً در سال‌های دشوار تحریم و ... دوام بیاورند و به کار خود آنطور که باید و شاید ادامه دهند.

دانش نفت در آستانه ششصدمین شماره و در سال دوازدهم فعالیت رسانه‌ای خود، بهترین نقیض این روند متاسفانه در این سال‌ها عادی‌شده است.

رسانهای که خانواده بزرگ صنعت نفت به آن اعتنا می‌کنند و اعتماد دارند.

 

فریدون حسنوند، رییس کمیسیون انرژی مجلس شورای اسلامی

هفته‌نامه وزین دانش نفت به شماره 600 رسید. نتیجه 12 سال کار و تلاش بی‌وقفه که اینک ثمرات آن به خوبی روشن شده است. و چه نتیجه‌ای بالاتر و زیباتر از اعتماد و اطمینان مخاطبان به صداقت اخبار و درستی و جامع‌الاطراف بودن تحلیل‌ها و گزارش‌ها !من هر هفته شنبه‌ها منتظر انتشار دانش نفت و خواندن مطالب آن هستم و امیدوارم هزارمین شماره این هفته‌نامه تخصصی را ببینم !

 

آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
افزایش شاخص دلار (DOLLER INDEX) در بازارهای جهانی و افزایش تولید نفت‌شیل‌ها در آمریکا به مثابه ترمزی کشنده نمی‌گذارد قیمت نفت جان بگیرد.
حبیب‎اله بیطرف، معاون امور مهندسی، پژوهش و فناوری وزیر نفت/ بازسازی و نوسازی تاسیسات روسطحی بالادست صنعت نفت و واگذاری مدیریت بهره‎برداری برخی از تاسیسات از اهم برنامه‎های وزارت نفت در مسیر ارتقای نظام نگهداری و تعمیرات است.
با توجه به تحولات ایجاد شده در سطح بین‌المللی و از طرفی انقلاب در فناوری، شرایط زیست‌محیطی، رویکردهای جدید در حوزه انرژی، کسب‌و‌کار، اشتغال و ... بی تردید چشم‌انداز ترسیم شده برای کشور باید بر اساس مطالعات عمیق آمایش همه‌جانبه سرزمین با اولویت انرژی و در افق ١٤٢٠ خورشیدی (٢٠٤٠ میلادی) در دستور کار تدبیرپردازان قرار گیرد.

يادداشت
سمیه حسنی/ انرژی برق‌آبی بزرگترین منبع تجدید‌پذیر تولید برق است و در حال حاضر حدود 20 درصد از کل برق جهان از طریق این انرژی تأمین می‌شود.
گروه مطالعات و تحقیقات دانش نفت/ میدان گازی فرزاد بی توسط شرکت هندی OVL در بلوک فارسی 10 سال پیش کشف شد، این پروژه تاکنون هزینه‌های زیادی برای این کنسرسیوم هندی که مشترک با شرکت‌های ایرانی هستند دربرداشته، به طوری که هزینه کشف آن از 80 میلیون دلار فراتر رفته است.
مترجم: مژگان ولدخانی منبع: Academy of Management ‎Journal / دانش نفت: ما یک نظریه جامع ازمجموع وابستگی‌های سازمانی ارایه می‌دهیم، تعامل تئوری وابستگی با مدل مدیریت منابع. پیشنهاد می‌کنیم که تعامل را می‌توان به عنوان یک ساختار سازمانی در نظر گرفت که بر انگیزش ناشی از منابعاستراتژیک سازمان تمرکز می‌کند.
گروه مطالعات و تحقیقات دانش نفت/ ایران مستعدترین کشور در منطقه برای صادرات گاز به منطقه و اروپاست که ذخایر عظیم و نیز موقعیت استراتژیک آن فرصت مناسبی را برای این امر فراهم آورده است
گروه مطالعات و تحقیقات دانش نفت/ دیپلماسی گازی ایران علیرغم دشمنی های ایالات متحده همچنان رو به جلو حرکت می کند، هر چند مسیر پیش رو، مسیری پر سنگلاخ و پر فراز و نشیب است اما با توجه به بضاعت گازی ایران در ذخیره گاه و تولید، قلم کشیدن روی نام ایران به این سادگی ها نخواهد بود
گفتمان
مهدی کرباسیان، رییس هیات عامل ایمیدرو/ سال ۱۳۹۴ تقاضای مشارکت در ساخت شیرخوارگاه شبیر واقع در تهران- خیابان ۱۷ شهریور جنوبی وابسته به سازمان بهزیستی ساخته شده در سال ۱۳۳۳ که حدود ۸۰ بچه شیرخواره سرراهی یتیم تا ۴ ساله در آن نگهداری می‌شد و از لحاظ استحکام و امکانات نیاز به بازسازی داشت ارائه شد.
The rise of the dollar index in world markets and the increase in oil production in the United States will not allow oil prices to fall.
The 13th Human Resources Development Conference, the largest scientific event in the field of human resource management, was held on Monday and Tuesday last week at Building No. 2 of the Industrial Management Institute and Razi Congress Center.
می‌توان خوش‌بین بود که مدیران دریافته‌اند که برای حضور موفق در بازار پرتلاطم امروز، نیاز به آموزش دارند و مقوله آموزش و توسعه مدیران و کارکنان در کشور ما سیاست‌زدایی شده است که این پدیده مبارکی است
مدیران منابع انسانی برای تسهیل كارآفرینی سازمانی، باید كارهای مهم زیادی از جمله حذف مقررات زائد، سلسه مراتب سخت، مشاغل از پیش تعریف شده و بدون مشاركت، سیستم های پاداش موثر و ... انجام دهند.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :