Daneshenaft logo
سه شنبه 7 بهمن ماه 1399 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
شنبه 4 مرداد ماه 1399 | کد مطلب : 33927
برگزاری نمایشگاه و کنگره سنسور شو در ایالات متحده آمریکا، اروپا و انگلستان به صورت مجازی و زنده


اساتید دانشگاه علوم فنی و کاربردی اف اچ ام آلمان؛ پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان و پروفسور دکتر فلکر ویدبرگ سخنرانان اصلی در کنفرانس، نمایشگاه و کنگره سنسور شو در ایالات متحده آمریکا، اروپا و انگلستان بودند.

 

بخش سخنرانی آنها با عنوان: شاخص دیجیتالی‌سازی برای کسب و کارهای خرد و متوسط نسل چهارم

(1)    شاخص دیجیتالی‌سازی برای کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط و شایستگی‌های شاخص دیجیتال کردن (توسط: پروفسور دکتر فلکر ویتبرگ)

https://thesensorshow.com/?s=wittberg

(2)    چگونه می‌توان کسب‌و‌کارهای خرد و متوسط را با روش‌های صنعت نسل چهارم تطبیق داد و هماهنگ کرد، به‌ویژه هنگامی که اقتصاد در مقیاس کمتر کاربرد دارد و بررسی تأثیر آن را در شایستگی‌های منابع انسانی (توسط: پروفسور دکتر حمید دوست محمدیان)

https://thesensorshow.com/?s=doost

 

1.     کنفرانس، نمایشگاه و کنگره سنسور شو بصورت مجازی (22 - 23 ژوئیه 2020)

با همکاری اتوماتیکا (نمایشگاه پیشرو برای اتوماسیون هوشمند و رباتیک) و نمایشگاه مونیخ، برندهای جهانی سنسور به نوآوران برتر کمک خواهند کرد تا بینش در مورد بازارهای سریع حسگر در حال گسترش و جدیدترین نوآوری‌ها را به اشتراک بگذارند. در کنگره و نمایشگاه مجازی دو روزه مبتنی بر نوآوری میتوان با مهمترین کاربران نهایی سنسور و تولید‌کنندگان پیشرو در دنیا ملاقات کنند. کنگره نمایش سنسورهای مجازی باعث جذب رهبران صنعت از بخش های جهانی، فناوری محور خواهد شد و رهبری فکری، پیش‌بینی بازار، بحث و گفتگو با همکاران در مورد جدیدترین پیشرفت‌های فناوری را فراهم میکند، شرکت‌ها را قادر می‌سازد تا به توسعه اقتصادی خود ادامه دهند، از رقبا پیشرو و شبکه بمانند. مشتریان جدید و موجود در یک زمان هیجان انگیز برای این بخش با سرعت در حال توسعه. سه بخش برای شرکت در::

1)      اتومبیل، حمل‌و‌نقل و تحرک

2)      اینترنت اشیا، صنعت نسل چهارم و هوشمند‌سازی صنعتی

3)      هوافضا، هوانوردی و دفاع

 

2.     کنفرانس، نمایشگاه و کنگره سنسور شو بصورت حضوری/زنده (مونیخ، آلمان 9-10 دسامبر 2020)

نمایشگاه سنسور شو مفتخر است که اکوسیستم حسگر جهانی را به فناوری‌های نوظهور و  اینترنت اشیا برای صنایع ساخت، خودرو و حمل و نقل متصل کند. این برنامه شامل داستان‌های موفقیت و بینش فنی است و به نوآوران برتر و برند‌های پیشرو در یک کنگره در سطح جهانی و بزرگترین نمایشگاه صنعت سنسور باعث می‌شود که شرکت‌ها بتوانند تجارت خود را توسعه دهند: فرصت‌های بی‌نظیر حمایت، تبلیغ و سخنرانی در مقابل تصمیم گیرندگان از سراسر زنجیره تامین سنسورهای جهانی ایجاد کنند که در سه بخش ذیل برای شرکت در:

1) خودرو و حملونقل2) صنعت و ساخت3) اتصال، آینده اینترنت اشیا

https://lnkd.in/ds2h3Z8

آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
بخش خصوصی اکنون سرمایه‌های خاموش صنعت انرژی کشور هستند و باید ساز و کاری در کشور لحاظ شود تا پس از باز شدن درهای کشور به روی سرمایه‌گذاران خارجی از بخش داخلی فعال غفلت نشود و با ترکیب بخش داخل و سرمایه‌گذار خارجی به دنبال هم‌افزایی و توسعه کشور بود.
توسعه فازهای میدان گازی پارس جنوبی، بسیاری از معادلات و پیش‌فرض‌های تشدید تحریم‌های آمریکا علیه صنعت نفت کشور را برهم زد، به‌طوری که صنایع نفت و گاز ایران توانست بر بسیاری از چالش‌های پیش روی صادرات منابع انرژی فائق آمده و با تنوع‌بخشی در این بخش و فروش فرآورده‌های حاصل از پالایش نفت، گاز و محصولات وابسته به آن، مسیر عبور از تنگنای تحریم را هموارتر کند.
بلومبرگ طی گزارشی نوشت تنگه هرمز، آبراه باریک دهانه خلیج فارس، کمتر پیش می‌آید که از مرکز تنش‌های جهانی به دور باشد.

يادداشت
ایران با دارا بودن حدود ۹.۶ درصد ذخایر نفت (رتبه چهارم) و ۱۷.۵ درصد ذخایر گاز (رتبه دوم) در جهان، نقش تعیین‌کننده‌ای را در صنعت نفت و گاز و پتروشیمی دارد.
عبدالرسول دشتی/ هشتم دی‌ماه در تقویم رسمی کشور به عنوان روز پتروشیمی نامگذاری شده و بدون شک این عنوان ارزشمند حاصل تلاش همه کارکنان زحمتکش و بی‌ادعای این صنعت است.
پس از خروج شرکت‌های سرویس‌دهنده غربی از ایران به دلیل تحریم‌های آمریکا، سرمایه‌گذاران و شرکت‌های ایرانی به منظور جلوگیری از وارد شدن هرگونه خللی به صنعت نفت کشور با تمام توان فنی، مهندسی و مالی خود وارد میدان عمل شدند.
اکبر نعمت الهی/ در فاصله کمتر از ده روز تا انتخابات ریاست جمهوری آمریکا، دولت آمریکا وزیر نفت جمهوری اسلامی، مهندس بیژن زنگنه و سه مدیر اقتصادی را تحریم کرد تا به این وسیله ثابت شود الزاماً کسانی که شعار می‌دهند به نفع کشورشان کار نمی‌کنند و خاری در چشم آمریکایی‌ها هستند. زنگنه از میان موج مخالفت‌ها و بدرفتاری‌ها خود را به موقعیتی رسانده است که اکنون آمریکایی‌ها مانده‌اند در مچ انداختن با او از چه رویه‌ای استفاده کنند.
اتخاذ سیاست شکل‌گیری شرکت‌های اکتشاف و تولید ایرانی از سوی وزارت نفت چه دستاوردی داشته است؟
گفتمان
طرح‌های پیشران در چهار زنجیره پروپیلن، متانول، اتیلن و بنزن تعریف شده‌اند که شامل 31 طرح است. در صورت اجرایی شدن این طرح‌ها 70 درصد واردات کشور کاهش می‌یابد. حجم سرمایه‌گذاری این طرح‌ها از 50 میلیون دلار تا 250 میلیون دلار هستنند. از این رو این طرح‌ها به گونه‌ای هستند که با صرف حجم سرمایه‌گذاری پایین، محصولات با ارزش افزوده بالا تولید می‌کنند.
پس از پذیرش قطعنامه و پایان جنگ تحمیلی، در سفری که مرحوم آیت‌الله هاشمی رفسنجانی به‌عنوان جانشین فرمانده کل قوا به اتفاق وزیر نفت و جمعی از مدیران ارشد نفتی و نظامی به منطقه داشتند...
پژوهشگاه صنعت نفت با توجه به اشرافی که به همه دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی و شرکت‌های مهندسی داخلی دارد، تنها ارائه‌دهنده دانش فنی در کشور است.
شرکت لوله‌سازی اهواز در سال‌های ۹۸ و ۹۹ به صورت مستمر و با جدیت تمام در حال تولید لوله‌های فولادی ۴۲ اینچ سرویس ترش پروژه گوره به جاسک است.
با قاطعیت اعلام می‌کنیم که در دانش فنی واحدهای آمونیاک و اوره در داخل کشور خودکفا هستیم، علاوه بر آن با مشابهت‌سازی و اعمال برخی اصلاحات، قادر به ساخت واحدهای تولید اتیلن و عمده واحدهای پایین‌دستی‌های مربوط به آن هستیم.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :