Daneshenaft logo
جمعه 29 دی ماه 1396 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
یکشنبه 8 اردیبهشت ماه 1392 | کد مطلب : 7342
رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایرانعنوان كرد:
تلاش وصف‌ناشدنی همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ایران


دانش نفت:رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایران همكاران ایثارگر مجموعه صنعت گاز كشور را سربازانی گمنام دانست و گفت: كاركنان شركت ملی گـاز بـدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی در تمامی اوقات شبانه‌روز پاسبان حریم امنیت این مرز و بوم و مردمان شهید پرور آن هستند.

مجيد بوجارزاده  از كاركنان و پرسنل  شركت انتقال گاز  تقدير و تشكر نمود و افزود: نيروهاي شركت ملي گاز سربازاني هستند كه هيچ واقعه تاريخي، سياسي و اجتماعي نمي‌تواند لحظه‌اي از تلاش ايشان بكاهد و يا در انجام فعاليت‌هاي ايشان خللي ايجاد نمايد.وي خدمات شركت انتقال گاز ايران در سال‌هاي اخير را بي‌سابقه عنوان نمود و گفت: همه همكاران در تمام اقصي نقاط كشور با جان و دل و در سرما و گرماي زمستان و تابستان در تلاشند تا هيچ شعله‌اي در هيچ جـاي كشـور خـامـوش نشود و در اين عرصه تلاش وصف‌ناشدني و همت همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ايران قصه‌اي جداگانه دارد. مجيد بوجارزاده در هميـن‌بـاره اضـافـه كـرد: حضـور در منـاطق عملياتي، بيابان‌هاي گرم و سرد، و تاسيسات تقويت فشار كه شايد هر كسي به راحتي حضور نيابد تنها از همكاران گمنام شركت انتقال گاز ايران برمي‌آيد.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران با اشاره به اينٍكه امكانات مجموعه شركت ملي گاز ايران در حوزه روابط عمومي در مقايسه با ساير مجموعه‌هاي وزارت نفت بسيار كمتر است، گفت: كاري كه در اين بخش انجام مي‌شود، بسيار عظيم‌تر و گـسـتــرده‌تــر اسـت.وي در ادامـه افـزود: در مـجـمـوعـه ســازمــان‌هــايــي كـه در كـشـور بـه‌عـنـوان شـركـت‌هـاي خدمات‌رسان كار فرهنگي و اطلاع‌رساني انجام مي‌دهند شما شاهد آن هستيد كه شركت گاز بسيار موفق‌تر و گسترده‌تر عمل كرده است.مجيد بوجارزاده در ادامه اظهار داشت: شركت انتقال گاز ايران پهنه گسترده كشور را خدمات مي‌دهد، 34 هزار كيلومتر خطوط فشار قوي و حدود 67 تاسيسات تقويت فشار را مديريت مي‌كند. مجوعه روابط عمومي نيز با تعداد نفرات محدود اقدامات و زحـمــات ايــن عــزيــزان را بـسـيــار خــوب مـنـعكـس مي‌كنند.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران تاكيد كرد: اگر مقايسه‌اي از فعاليت‌هاي شركت ملي گاز ايران با ساير سازمان‌ها داشته باشيد، كمتر ارگان و سازماني را مـشـاهـده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گـسـتـردگـي فـعـالـيـت فـرهـنـگـي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند. مجيد بوجارزاده در نهايت گفت: از خداوند متعال براي همه همكاران ارجمند، تلاشگر در اقصي نقاط كشور و مناطق عملياتي گاز، آرزوي توفيق، بهروزي و سلامتي در كنار آرامشي پايدار دارم.كمتر ارگان و سازماني را مشاهده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گستردگي فعاليت فرهنگي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند.  ‌


آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
حتی اگر در خوشبینانه‌ترین حالت، نفت‌داران بزرگ جهان همچون اوپک و روسیه عوامل متعدد کاهنده قیمت نفت همچون افزایش شاخص دلار، نفت‌شیل و افزایش میزان تولید نفت آمریکا و ذخایر جهانی نفت را نادیده بگیرند، به واقع نمی‌دانند با تهدید خودروهای برقی چه کنند؟!
از زمان تاسیس سازمان گسترش و نوسازی صنایع ایران یکی از مهم‌ترین اقداماتی که متعاقب توسعه بنگاه‌های بزرگ صنعتی و زنجیره‌های تامین این بنگاه‌ها صورت گرفت، توسعه منطقه‌ای بوده است.
آخرین نشست سالانه و سراسری سهامداران خرد و کلان هلدینگ خلیج فارس که در روزهای پایانی مهرماه برگزار شد، حامل یک پیام نوآورانه و جدید بود:

يادداشت
گروه مطالعات و تحقیقات دانش نفت/ دید صرف اقتصادی و کسب درآمد از برگزاری نمایشگاه و به تبع آن افزایش هزینه‌های شرکت در نمایشگاه با بهانه‌های واهی، رویه‌ای غلط و به شدت برخلاف منافع ملی و اقتصاد کشور است.
مقدم شركت‌كنندگان و بازدیدكنندگان را به چهاردهمین نمایشگاه بین‌المللی نفت و انرژی كیش گرامی می‌داریم.
عبدالرسول دشتی/ هفته گذشته فرصتی فراهم شد تا به اتفاق تعدادی از مدیران هلدینگ خلیج فارس با سفر به لردگان از مراحل پیشرفت اجرائی این طرح بازدید داشته باشیم.
مریم شریعتی، كارشناس روابط عمومی و ارتباطات/ دانش روابط عمومی با آن كه عمری بیش از صدسال ندارد، اما چنان نقش حیاتی در تداوم موفقیت سازمان ها پیدا كرده است كه ناگزیر باید نگاهی اساسی به آن بیندازیم.
امیرحسین زمانی‌نیا، معاون امور بین‌الملل و بازرگانی وزیر نفت/ استحکام درونی برجام و توازن منافع یکی از دلایل تمدید تعلیق تحریم‌های هسته‌ای از سوی ترامپ، رییس جمهوری آمریکا است.
گفتمان
دبیر مرکز تحقیقات بیماری‌های غیر واگیر پژوهشگاه علوم غدد و متابولیسم دانشگاه علوم پزشکی تهران: اهمیت به تحقیقات، زیر‌ساخت‌ها را در کشور می‌سازد.
برای راحتی حال پرسنل و خانواده‌های محترم آنها مرکز مشاوره در یک فضای مناسب راه‌اندازی شده است. در 6 ماهه نخست سال 2500 نفر به این مرکز مراجعه داشته‌اند که از این تعداد 206 نفر بازنشسته بوده اند.
گزارش: مهدی فتحی/ دانش نفت: نفتکش سانچی ۹ روز در دل آب با آتش جنگید ولی در نهایت غرق شد و به زیر آب رفت اما ابهامات آن از قبیل چگونگی برخورد دو کشتی، دقایق پر التهابی که به دریانوردان گذشته است،‌ دلیل نجات نیافتن کارکنان و پرسش‌های دیگر همچنان در کانال‌های خبری رسمی و غیررسمی دست به دست می‌چرخد.
بر اساس مطالعات انجام شده، اقامت در مناطق مسکونی مجاور با صنایع پتروشیمی منجر به افزایش ریسک ابتلا به سرطان کبد، ریه، مغز و خون خواهد شد، هم چنین این آلودگی ها باعث ایجاد مشکلات باروری، عقیم شدن، سقط و تولد نوزادان دارای نقص ژنتیکی می شود.
The year 2018, for a few days since that day, has been good for oil, with the fall in storage, the oil price trend has risen and black gold has entered the canal at $ 68 per barrel.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :