Daneshenaft logo
دوشنبه 3 اردیبهشت ماه 1397 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
یکشنبه 8 اردیبهشت ماه 1392 | کد مطلب : 7342
رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایرانعنوان كرد:
تلاش وصف‌ناشدنی همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ایران


دانش نفت:رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایران همكاران ایثارگر مجموعه صنعت گاز كشور را سربازانی گمنام دانست و گفت: كاركنان شركت ملی گـاز بـدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی در تمامی اوقات شبانه‌روز پاسبان حریم امنیت این مرز و بوم و مردمان شهید پرور آن هستند.

مجيد بوجارزاده  از كاركنان و پرسنل  شركت انتقال گاز  تقدير و تشكر نمود و افزود: نيروهاي شركت ملي گاز سربازاني هستند كه هيچ واقعه تاريخي، سياسي و اجتماعي نمي‌تواند لحظه‌اي از تلاش ايشان بكاهد و يا در انجام فعاليت‌هاي ايشان خللي ايجاد نمايد.وي خدمات شركت انتقال گاز ايران در سال‌هاي اخير را بي‌سابقه عنوان نمود و گفت: همه همكاران در تمام اقصي نقاط كشور با جان و دل و در سرما و گرماي زمستان و تابستان در تلاشند تا هيچ شعله‌اي در هيچ جـاي كشـور خـامـوش نشود و در اين عرصه تلاش وصف‌ناشدني و همت همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ايران قصه‌اي جداگانه دارد. مجيد بوجارزاده در هميـن‌بـاره اضـافـه كـرد: حضـور در منـاطق عملياتي، بيابان‌هاي گرم و سرد، و تاسيسات تقويت فشار كه شايد هر كسي به راحتي حضور نيابد تنها از همكاران گمنام شركت انتقال گاز ايران برمي‌آيد.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران با اشاره به اينٍكه امكانات مجموعه شركت ملي گاز ايران در حوزه روابط عمومي در مقايسه با ساير مجموعه‌هاي وزارت نفت بسيار كمتر است، گفت: كاري كه در اين بخش انجام مي‌شود، بسيار عظيم‌تر و گـسـتــرده‌تــر اسـت.وي در ادامـه افـزود: در مـجـمـوعـه ســازمــان‌هــايــي كـه در كـشـور بـه‌عـنـوان شـركـت‌هـاي خدمات‌رسان كار فرهنگي و اطلاع‌رساني انجام مي‌دهند شما شاهد آن هستيد كه شركت گاز بسيار موفق‌تر و گسترده‌تر عمل كرده است.مجيد بوجارزاده در ادامه اظهار داشت: شركت انتقال گاز ايران پهنه گسترده كشور را خدمات مي‌دهد، 34 هزار كيلومتر خطوط فشار قوي و حدود 67 تاسيسات تقويت فشار را مديريت مي‌كند. مجوعه روابط عمومي نيز با تعداد نفرات محدود اقدامات و زحـمــات ايــن عــزيــزان را بـسـيــار خــوب مـنـعكـس مي‌كنند.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران تاكيد كرد: اگر مقايسه‌اي از فعاليت‌هاي شركت ملي گاز ايران با ساير سازمان‌ها داشته باشيد، كمتر ارگان و سازماني را مـشـاهـده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گـسـتـردگـي فـعـالـيـت فـرهـنـگـي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند. مجيد بوجارزاده در نهايت گفت: از خداوند متعال براي همه همكاران ارجمند، تلاشگر در اقصي نقاط كشور و مناطق عملياتي گاز، آرزوي توفيق، بهروزي و سلامتي در كنار آرامشي پايدار دارم.كمتر ارگان و سازماني را مشاهده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گستردگي فعاليت فرهنگي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند.  ‌


آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
1-یكی از مدیران ارشد نفت اخیراً به من گفت: مناطق نفتخیز جنوب در حال حاضر روزی بیش از ٣ میلیون بشكه نفت تولید می‌كند اما حال و روز بودجه‌ای‌اش اصلا خوب نیست و احتمال دارد با افت جدی تولید نفت مواجه شود.
تشدید تنش‌های ژئوپلیتیکی در سوریه موجب شد که قیمت نفت پس از مدتها از عدد 70 دلار در هر بشکه بگذرد.
بیش از 9 میلیارد دلار محصولات بخش معدن و صنایع معدنی در سال 96 صادر شده است.

يادداشت
زینب‌خاتون ایرانی، دانشجوی دکترای مدیریت کسب و کار حرفه ای DBA/ امروزه یکی از راه‌های دسترسی به بازارهای اقتصادی حضور در بخش‌های فرهنگی و انجام فعالیت های عام‌المنفعه شهرها و حتی کشورها است.
پیام باقری، نایب رییس هیات مدیره سندیکای صنعت برق ایران/ نرخ بالای خوراک اختصاص داده شده برای تولید برق صادراتی، سرمایه‌گذاری برای احداث نیروگاه در این زمینه را توجیه‌پذیر نمی‌کند.
حجت سیدعلی حسینی، پژوهشگر مطالعات اسلامی/ امروزه تعاملات اقتصادی از روند سنتی خود پا فراتر گذاشته و پول‌های فضای مجازی و بدون پشتوانه‌ مانند شبکه‌های لایت کوین و «بیت‌کوین» در رقابت با ارزهای متعارف در بازار جهانی توجه بسیاری را به خود جلب نموده که نوشته پیشرو درصدد بررسی چیستی و چگونگی این مسئله است.
دانش نفت: شرکت هلدینگ پتروشیمی خلیج‌فارس یکی از هلدینگ‌های مهم و استراتژیک در صنعت پتروشیمی ایران و خاورمیانه است که پس از خصوصی‌سازی‌های صورت گرفته تحت لوای اصل 44 قانون اساسی تشکیل شده است.
حسین صبوری، مدیرعامل شرکت توزیع نیروی برق تهران بزرگ/ تمام متقاضیان غیردولتی، پس از نصب سامانه خورشیدی مورد تأیید این شرکت در شهر تهران، می‌توانند به فروش انرژی حاصل از تولید نیروگاه خورشیدی اقدام کنند.
گفتمان
نیروی خورشیدی با ۱۶۰.۸ میلیارد دلار سرمایه‌گذاری که ۱۸ درصد رشد سالانه داشت، در سطح جهانی سرمایه‌گذاری بیشتری نسبت به هر فناوری دیگری جذب کرد و چین پیش‌برنده این سرمایه‌گذاری بود.
وحید شاه‌رضایی، کارشناس روابط عمومی و امور بین‌الملل هلدینگ پتروشیمی خلیج فارس/ سرزمین ایران اسلامی در منطقه خاورمیانه با امنیت مثال‌زدنی که دارد مستعد سرمایه‌گذاری در بخش‌های مختلف می‌باشد. با توجه به اینکه ساختار اقتصاد ایران دولتی بوده و بخش خصوصی قدرت عمل زیادی ندارد لزوم جذب سرمایه‌گذاری خارجی از اولویت‌های اساسی جهت توسعه اقتصادی کشور به نظر می‌رسد.
اسدالله قره‌خانی، سخنگوی کمیسیون انرژی/ برای اینکه بتوانیم تمام عوارضی که مشترکان در راستای حمایت از انرژی‌های تجدیدپذیر پرداخت می‌کنند از معبر سازمان برنامه و بودجه عبور دهیم اهرم‌های نظارتی در نظر گرفته‌ایم.
ابراهیم خوش‌گفتار، عضو هیأت مدیره سندیکای تولیدکنندگان برق/ برای توسعه انرژی‌های تجدیدپذیر، راهی جز تقویت و تشویق وجود ندارد و سرمایه‌گذاران برای سرمایه‌گذاری در این بخش‌ باید تشویق شوند.
تعریف از این منطقه را زیاد شنیده بودم به‌ویژه حرکت با شناورها روی آبی بیکران خلیج فارس! بنادر سیراف و خارگ و زیبایی‌های خاص این مناطق را در سفری گروهی با خبرنگاران، تجربه کرده ولی پس از گذشت یکی دو سال، باز هم مشتاق‌تر از گذشته، به انتظار این سفر رویایی بودم.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :