Daneshenaft logo
چهارشنبه 26 دی ماه 1397 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
یکشنبه 8 اردیبهشت ماه 1392 | کد مطلب : 7342
رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایرانعنوان كرد:
تلاش وصف‌ناشدنی همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ایران


دانش نفت:رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایران همكاران ایثارگر مجموعه صنعت گاز كشور را سربازانی گمنام دانست و گفت: كاركنان شركت ملی گـاز بـدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی در تمامی اوقات شبانه‌روز پاسبان حریم امنیت این مرز و بوم و مردمان شهید پرور آن هستند.

مجيد بوجارزاده  از كاركنان و پرسنل  شركت انتقال گاز  تقدير و تشكر نمود و افزود: نيروهاي شركت ملي گاز سربازاني هستند كه هيچ واقعه تاريخي، سياسي و اجتماعي نمي‌تواند لحظه‌اي از تلاش ايشان بكاهد و يا در انجام فعاليت‌هاي ايشان خللي ايجاد نمايد.وي خدمات شركت انتقال گاز ايران در سال‌هاي اخير را بي‌سابقه عنوان نمود و گفت: همه همكاران در تمام اقصي نقاط كشور با جان و دل و در سرما و گرماي زمستان و تابستان در تلاشند تا هيچ شعله‌اي در هيچ جـاي كشـور خـامـوش نشود و در اين عرصه تلاش وصف‌ناشدني و همت همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ايران قصه‌اي جداگانه دارد. مجيد بوجارزاده در هميـن‌بـاره اضـافـه كـرد: حضـور در منـاطق عملياتي، بيابان‌هاي گرم و سرد، و تاسيسات تقويت فشار كه شايد هر كسي به راحتي حضور نيابد تنها از همكاران گمنام شركت انتقال گاز ايران برمي‌آيد.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران با اشاره به اينٍكه امكانات مجموعه شركت ملي گاز ايران در حوزه روابط عمومي در مقايسه با ساير مجموعه‌هاي وزارت نفت بسيار كمتر است، گفت: كاري كه در اين بخش انجام مي‌شود، بسيار عظيم‌تر و گـسـتــرده‌تــر اسـت.وي در ادامـه افـزود: در مـجـمـوعـه ســازمــان‌هــايــي كـه در كـشـور بـه‌عـنـوان شـركـت‌هـاي خدمات‌رسان كار فرهنگي و اطلاع‌رساني انجام مي‌دهند شما شاهد آن هستيد كه شركت گاز بسيار موفق‌تر و گسترده‌تر عمل كرده است.مجيد بوجارزاده در ادامه اظهار داشت: شركت انتقال گاز ايران پهنه گسترده كشور را خدمات مي‌دهد، 34 هزار كيلومتر خطوط فشار قوي و حدود 67 تاسيسات تقويت فشار را مديريت مي‌كند. مجوعه روابط عمومي نيز با تعداد نفرات محدود اقدامات و زحـمــات ايــن عــزيــزان را بـسـيــار خــوب مـنـعكـس مي‌كنند.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران تاكيد كرد: اگر مقايسه‌اي از فعاليت‌هاي شركت ملي گاز ايران با ساير سازمان‌ها داشته باشيد، كمتر ارگان و سازماني را مـشـاهـده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گـسـتـردگـي فـعـالـيـت فـرهـنـگـي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند. مجيد بوجارزاده در نهايت گفت: از خداوند متعال براي همه همكاران ارجمند، تلاشگر در اقصي نقاط كشور و مناطق عملياتي گاز، آرزوي توفيق، بهروزي و سلامتي در كنار آرامشي پايدار دارم.كمتر ارگان و سازماني را مشاهده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گستردگي فعاليت فرهنگي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند.  ‌


آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
برنده مزایده اخیر پتروشیمی بیستون کرمانشاه همان مالک پالایشگاه کرمانشاه است، پالایشگاهی که به شیوه‌ای غیرقانونی در سال ٩٥ واگذار شده است.
غالب بودن وجه اقتصادی توافق پاریس به دلیل هدف قرار گرفتن حوزه انرژی ایجاب می‌کند که اسناد بالادستی اقتصادی با اقدامات موردنظر توافق پاریس، تطابق داشته باشد، امری که مورد غفلت قرارگرفته است.
اعمال و تشدید تحریم‌های یک‌جانبه آمریکا علیه جمهوری اسلامی ایران به‌ویژه تحریم‌های آیسا (داماتو) و به دنبال آن تحریم‌های اخیر، ایجاب می‌کند راه‌حل‌های جدیدی به منظور مقابله با این تحریم‌ها پیش گرفته شود.

يادداشت
کورش هاشمی، پروانه غریبی/ موتورهای کنونی تولیدی برای خودروهای سواری در کشور، در بازه توانی ۱۱۳-۵۷ اسب بخار و بازه گشتاوری ۱۴۸-۱۰۱ نیوتن‌متر هستند و حجم این موتورهای چهار سیلندر ۱,۴ تا ۱.۸ لیتر با مصرف سوخت ۷.۲ تا ۱۲.۸ لیتر در ۱۰۰ کیلومتر است. این فاصله بسیار زیاد با میانگین مصرف سوخت خودروها در دنیا بیانگر بیش از دو دهه عقب‌ماندگی در این عرصه است.
شعیب بهمن، رییس موسسه راهبردپژوهان جهان معاصر/ یکصدوهفتادوپنجمین نشست اعضای سازمان کشورهای صادرکننده نفت (اوپک) در حالی در وین برگزار شد که برخی کشورها از تصمیم‌گیری‌های کلی و بدون اجماع برخی کشورها ناراضی بودند.
محمد میرزایی/ آلودگی هوا به عنوان چهارمین عامل مرگ و میر در جهان شناخته می‌شود و بر اساس مطالعات انجام شده ۱۰ درصد از مرگ و میرهای موجود در ایران بر اثر آلودگی هوا اتفاق می‌افتد، به‌طوری که در سال ۲۰۱۶، آلودگی هوا سبب مرگ ۳۳ هزار نفر در ایران شده است.
فرهاد قلی‌نژاد، مدیرکل حفاظت محیط زیست استان بوشهر/ برای بهره‌برداری از میدان گازی مشترک با قطر، صنایع در مدت ۳۵ ماه فرصت استقرار در منطقه را داشتند، به همین علت مهلت پرداختن به ضوابط زیست‌محیطی برای آنها فراهم نمی‌شود و مجوزی هم برای آنها صادر نمی‌شود که در ادامه همین نداشتن مجوز، زمینه‌ساز تخلفات و مشکلات بعدی شده است.
امیر دودآبی‌نژاد، معاون فنی سازمان انرژی‌های تجدیدپذیر و بهره‌وری انرژی برق/ مشکل اصلی انرژی‌های تجدیدپذیر تجمیع منابع مالی عوارض برق است.
گفتمان
تنها حمایتی که ما لازم داریم این است که کارفرمایان محترم مطالبات را سر موعد پرداخت کنند. متاسفانه در حال حاضر مطالباتی داریم که از اسفند ۹۴ تا به امروز مانده است و هنوز پرداخت نشده است.
مزیت‌هایی از جمله بازار گسترده فروش، حجم کم محموله‌ها و تبادلات مالی خرد فرآورده‌های نفتی نسبت به نفت خام موجب می‌شود که تحریم فروش فراورده به راحتی تحریم نفت خام صورت نپذیرد.
ایران با وجود منابع غنی نفت بالاترین رتبه شدت مصرف انرژی را حتی نسبت به کشورهای نفت‌خیز دارد.
دو عضو اوپک، سردمداری جهانی ضدیت با ایران را در بازار نفت به‌عهده گرفته‌اند. این کاملا روشن است. این کار نه در عالم همسایگی و نه در عالم همکاری، صحیح نیست.
حسن خسروجردی، رییس سابق اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی/ درباره مانع اصلی فروش نفت در بورس بایستی گفت: وزارت نفت توقع دارد بر خلاف رویه‌های جهانی در ازای فروش نفت خام به بخش خصوصی، بهای محموله را در موعد تحویل و به صورتی نقدی دریافت کند.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :