Daneshenaft logo
یکشنبه 31 تیر ماه 1397 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
یکشنبه 8 اردیبهشت ماه 1392 | کد مطلب : 7342
رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایرانعنوان كرد:
تلاش وصف‌ناشدنی همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ایران


دانش نفت:رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایران همكاران ایثارگر مجموعه صنعت گاز كشور را سربازانی گمنام دانست و گفت: كاركنان شركت ملی گـاز بـدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی در تمامی اوقات شبانه‌روز پاسبان حریم امنیت این مرز و بوم و مردمان شهید پرور آن هستند.

مجيد بوجارزاده  از كاركنان و پرسنل  شركت انتقال گاز  تقدير و تشكر نمود و افزود: نيروهاي شركت ملي گاز سربازاني هستند كه هيچ واقعه تاريخي، سياسي و اجتماعي نمي‌تواند لحظه‌اي از تلاش ايشان بكاهد و يا در انجام فعاليت‌هاي ايشان خللي ايجاد نمايد.وي خدمات شركت انتقال گاز ايران در سال‌هاي اخير را بي‌سابقه عنوان نمود و گفت: همه همكاران در تمام اقصي نقاط كشور با جان و دل و در سرما و گرماي زمستان و تابستان در تلاشند تا هيچ شعله‌اي در هيچ جـاي كشـور خـامـوش نشود و در اين عرصه تلاش وصف‌ناشدني و همت همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ايران قصه‌اي جداگانه دارد. مجيد بوجارزاده در هميـن‌بـاره اضـافـه كـرد: حضـور در منـاطق عملياتي، بيابان‌هاي گرم و سرد، و تاسيسات تقويت فشار كه شايد هر كسي به راحتي حضور نيابد تنها از همكاران گمنام شركت انتقال گاز ايران برمي‌آيد.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران با اشاره به اينٍكه امكانات مجموعه شركت ملي گاز ايران در حوزه روابط عمومي در مقايسه با ساير مجموعه‌هاي وزارت نفت بسيار كمتر است، گفت: كاري كه در اين بخش انجام مي‌شود، بسيار عظيم‌تر و گـسـتــرده‌تــر اسـت.وي در ادامـه افـزود: در مـجـمـوعـه ســازمــان‌هــايــي كـه در كـشـور بـه‌عـنـوان شـركـت‌هـاي خدمات‌رسان كار فرهنگي و اطلاع‌رساني انجام مي‌دهند شما شاهد آن هستيد كه شركت گاز بسيار موفق‌تر و گسترده‌تر عمل كرده است.مجيد بوجارزاده در ادامه اظهار داشت: شركت انتقال گاز ايران پهنه گسترده كشور را خدمات مي‌دهد، 34 هزار كيلومتر خطوط فشار قوي و حدود 67 تاسيسات تقويت فشار را مديريت مي‌كند. مجوعه روابط عمومي نيز با تعداد نفرات محدود اقدامات و زحـمــات ايــن عــزيــزان را بـسـيــار خــوب مـنـعكـس مي‌كنند.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران تاكيد كرد: اگر مقايسه‌اي از فعاليت‌هاي شركت ملي گاز ايران با ساير سازمان‌ها داشته باشيد، كمتر ارگان و سازماني را مـشـاهـده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گـسـتـردگـي فـعـالـيـت فـرهـنـگـي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند. مجيد بوجارزاده در نهايت گفت: از خداوند متعال براي همه همكاران ارجمند، تلاشگر در اقصي نقاط كشور و مناطق عملياتي گاز، آرزوي توفيق، بهروزي و سلامتي در كنار آرامشي پايدار دارم.كمتر ارگان و سازماني را مشاهده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گستردگي فعاليت فرهنگي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند.  ‌


آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
موضوع افزایش ضریب بازیافت میادین نفتی ایران به طور بی‌واسطه‌ای گره سختی به موضوع سرمایه و سرمایه‌گذاری خورده است، چه اینکه افزایش هر بشکه نفت از چاه‌های نفتی به منابع مالی و سرمایه‌گذاری بر روی این چاه‌های ایران بستگی دارد.
ایران یکی از اصلی‌ترین تولیدکنندگان نفت و گاز طبیعی در جهان محسوب می‌گردد. با توجه به اینکه منابع نفتی و گازی، اصلی‌ترین منبع طبیعی زیر زمینی در ایران است، شاید بتوان از دیدگاه کالایی و ملی، آن را به عنوان اصلی‌ترین و مهمترین کالای تولید شده در کشور دانست.
محسن حائری‌ نژاد، کارشناس تحقیق و توسعه شرکت راه‌اندازی و بهره‌برداری صنایع نفت (OICO) / اوپک سال‌هاست در بازار جهانی نفت دارای نقش کلیدی است و می‌توان آن را «مدیریت بازار» شناخت و OPEC نقش سازنده‌ای در مدیریت بازار داشته است و می‌تواند ثبات لازم را در بازار نفت به وجود آورد و هدف از تشکیل این سازمان چیزی جز ایجاد یک اجماع با هدف کنترل قدرت و زیاده‌خواهی‌های شرکت‌های بزرگ نفتی که بر ذخایر مالکان نفت چنگ زده بودند نبوده است.

يادداشت
مدیرعامل هلدینگ خلیج‌فارس اخیرا در گفتگو با رسانه‌ها (نیپنا سه‌شنبه 5 تیر‌ماه 97) و انتشار آن در برخی جراید دیگر، در حالی از تولید 45 میلیون تن محصول در شرکت‌های زیرمجموعه صحبت کرده است که اجرای تعدادی از طرح‌های در دست اجرای این شرکت بر اساس دیدگاه جدید وی و عدم تامین بودجه مورد نیاز دچار تاخیر و بلاتکلیفی شده‌اند.
سیدمهدی حسینی، کارشناس ارشد حوزه انرژی/ نفت که همیشه بازیگر اصلی صحنه کنش‌های سیاسی آمریکا و ایران بوده است این بار هم با خروج ترامپ از برجام در صدر لیست تحریم‌ها علیه ایران قرار گرفته است.
احمد مددی طائمه، دانشجوی دکترای مدیریت حرفه‌ای کسب و کار DBA/ یكی از عناصر عمده در مدیریت، برنامه‌ریزی است. برنامه‌ریزی شالوده عناصر مدیریتی و فرایندی است كه سازمان‌ها در قالب آن، همه فعالیت‌ها وكوشش‌های خود را در مورد اهداف مورد نظر، راه رسیدن به آن و چگونگی طی مسیر را در یكدیگر تركیب و ادغام كرده و هدف از اجرای آن دستیابی به نتایج سازمانی است.
اگر بیشتر کشورهای جهان از دستور ترامپ پیروی کنند، ظرفیت مازاد تولید نفت جهان تا پایان سال جاری میلادی به صفر می‌رسد. این بدتر از دوران شوک نفتی در سال‌های ۱۹۷۹ و ۲۰۰۸ میلادی است.
مسعود صباغی/ استفاده از ظرفیت ۱۵۰۰ هزار میلیارد تومان نقدینگی در مسیر توسعه صنعت نفت، فروش ریالی نفت خام در بورس و توسعه پتروپالایشگاه‌ها به منظور کاهش فروش نفت خام ۳ راهبرد اساسی است که در این زمینه پیشنهاد می‌شود.
گفتمان
داریوش مختاری، کارشناس حوزه آب/ آلودگی آب دریا موجب بروز بیماری‌های پوستی در صیادان می‌شود و سلامت آنها را به خطر می‌اندازد.
The issue of increasing the recycling rate of Iranian oilfields is directly linked to the issue of capital and investment, which is dependent on the growth of barrels of oil from oil wells to finance and investment on these wells in Iran.
ساعت چهار بامداد روز شنبه پنجم خرداد ۱۳۹۷ ۱۱۰ سال از نخستین فوران نفت در ایران و خاورمیانه گذشت.
اقدامات و فعالیت‌های چشمگیر وزارت نفت ایران در دولت‌های یازدهم و دوازدهم در پارس جنوبی، شتاب تندی را به توسعه این منطقه زرخیز داده است.
دانش نفت: شرکت اسپک و شرکت زیرمجموعه آن (شرکت اکسیر فرآیند نوین آسیا) در نمایشگاه 23 صنعت نفت، بسیار فعالانه عمل کرد و با عقد تفاهم نامه با شرکت های دولتی، رکوردی جالب توجه از خود بر جای گذاشت.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :