Daneshenaft logo
دوشنبه 23 مهر ماه 1397 | ثبت نام | ورود | کاربر مهمان 
Print Send to Friends
یکشنبه 8 اردیبهشت ماه 1392 | کد مطلب : 7342
رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایرانعنوان كرد:
تلاش وصف‌ناشدنی همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ایران


دانش نفت:رییس روابط عمومی شركت ملی گاز ایران همكاران ایثارگر مجموعه صنعت گاز كشور را سربازانی گمنام دانست و گفت: كاركنان شركت ملی گـاز بـدون هیچ‌گونه چشم‌داشتی در تمامی اوقات شبانه‌روز پاسبان حریم امنیت این مرز و بوم و مردمان شهید پرور آن هستند.

مجيد بوجارزاده  از كاركنان و پرسنل  شركت انتقال گاز  تقدير و تشكر نمود و افزود: نيروهاي شركت ملي گاز سربازاني هستند كه هيچ واقعه تاريخي، سياسي و اجتماعي نمي‌تواند لحظه‌اي از تلاش ايشان بكاهد و يا در انجام فعاليت‌هاي ايشان خللي ايجاد نمايد.وي خدمات شركت انتقال گاز ايران در سال‌هاي اخير را بي‌سابقه عنوان نمود و گفت: همه همكاران در تمام اقصي نقاط كشور با جان و دل و در سرما و گرماي زمستان و تابستان در تلاشند تا هيچ شعله‌اي در هيچ جـاي كشـور خـامـوش نشود و در اين عرصه تلاش وصف‌ناشدني و همت همكاران مجموعه شركت انتقال گاز ايران قصه‌اي جداگانه دارد. مجيد بوجارزاده در هميـن‌بـاره اضـافـه كـرد: حضـور در منـاطق عملياتي، بيابان‌هاي گرم و سرد، و تاسيسات تقويت فشار كه شايد هر كسي به راحتي حضور نيابد تنها از همكاران گمنام شركت انتقال گاز ايران برمي‌آيد.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران با اشاره به اينٍكه امكانات مجموعه شركت ملي گاز ايران در حوزه روابط عمومي در مقايسه با ساير مجموعه‌هاي وزارت نفت بسيار كمتر است، گفت: كاري كه در اين بخش انجام مي‌شود، بسيار عظيم‌تر و گـسـتــرده‌تــر اسـت.وي در ادامـه افـزود: در مـجـمـوعـه ســازمــان‌هــايــي كـه در كـشـور بـه‌عـنـوان شـركـت‌هـاي خدمات‌رسان كار فرهنگي و اطلاع‌رساني انجام مي‌دهند شما شاهد آن هستيد كه شركت گاز بسيار موفق‌تر و گسترده‌تر عمل كرده است.مجيد بوجارزاده در ادامه اظهار داشت: شركت انتقال گاز ايران پهنه گسترده كشور را خدمات مي‌دهد، 34 هزار كيلومتر خطوط فشار قوي و حدود 67 تاسيسات تقويت فشار را مديريت مي‌كند. مجوعه روابط عمومي نيز با تعداد نفرات محدود اقدامات و زحـمــات ايــن عــزيــزان را بـسـيــار خــوب مـنـعكـس مي‌كنند.رييس روابط عمومي شركت ملي گاز ايران تاكيد كرد: اگر مقايسه‌اي از فعاليت‌هاي شركت ملي گاز ايران با ساير سازمان‌ها داشته باشيد، كمتر ارگان و سازماني را مـشـاهـده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گـسـتـردگـي فـعـالـيـت فـرهـنـگـي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند. مجيد بوجارزاده در نهايت گفت: از خداوند متعال براي همه همكاران ارجمند، تلاشگر در اقصي نقاط كشور و مناطق عملياتي گاز، آرزوي توفيق، بهروزي و سلامتي در كنار آرامشي پايدار دارم.كمتر ارگان و سازماني را مشاهده خواهيد نمود كه همانند شركت ملي گاز و شركت‌هاي زير مجموعه از جمله شركت انتقال گاز به اين گستردگي فعاليت فرهنگي، اطلاع‌رساني و راديو تلويزيوني داشته باشند.  ‌


آخرین مطالب نفتی در کانال رسمی نشریه دانش نفت در تلگرام
فرم ثبت نظر
نام
آدرس ايميل
متن نظر *
متن کنترلی را وارد کنيد *

در اين بخش نظری ثبت نشده است.
اخبار ويژه
سیزدهمین همایش بین‌المللی صنعت پتروشیمی ایران که امروز و فردا با حضور ٣٨٥ شرکت داخلی و ٧٦ شرکت خارجی در مرکز همایش‌های بین‌المللی صدا و سیما برگزار می‌شود، ٦ نشست تخصصی و یک نمایشگاه جانبی هم خواهد داشت.
در گرمای کشنده دریای کارائیب کارگرانی در لباس غواصی با دستان خود مشغول پاک کردن نفت خام از بدنه کاسپین گالاکسی هستند؛ نفتکشی که آنقدر کثیف است که اجازه ورود به آبهای بین المللی را ندارد.

يادداشت روز
ایران به عنوان بزرگترین تولیدکننده نفت‌کوره با کیفیت و تامین‌کننده اصلی سوخت کشتی‌ها در منطقه از یک طرف و دارا بودن بنادر و شرایط جغرافیایی از سوی دیگر دارای موقعیت استثنایی برای توسعه سوخت‌رسانی دریایی است که متاسفانه با توجه به این پتانسیل‌ها هنوز تا جایگاه شایسته خود فاصله زیادی دارد.
کشور امارات در حالی بازاری انحصاری در بانکرینگ دارد که بخش قابل توجهی از مواد اولیه خود را به صورت خام از ایران خریداری می‌کند.
کارت سوخت با هدف جلوگیری از قاچاق سوخت به خارج از کشور و مدیریت مصرف سوخت مجددا احیا می‌شود.

يادداشت
عسگر سرمست، کارشناس ارشد حوزه انرژی و محیط زیست/ موافقت‌نامه پاریس مطابق با برنامه‌های ملی کره‌جنوبی است و این کشور حتی بدون این معاهده نیز، به سمت کاهش انتشار گازهای گلخانه‌ای خواهد رفت.
علیرضا سلطانی، کارشناس اقتصاد انرژی/ پس از خروج آمریکا از برجام و اعمال دوباره تحریم‌ها علیه ایران به‌ویژه تحریم‌های نفتی، شناسایی و راه‌های مقابله با اقدام‌های تحمیلی آمریکا و کاهش مخاطرات ناشی از این اقدام‌ها در عرصه اقتصادی به دغدغه اصلی سیاست‌گذاری تبدیل شده است.
عزت‌الله صیادنیا طیبی، دانشجوی دکترای اقتصاد نفت دانشگاه علامه طباطبایی/ بازار نفت مثل هر کالایی در دنیا تابع عرضه و تقاضاست ولی استراتژیک بودن این کالا باعث شده در بحث عرضه و تقاضا جوانب دیگری علاوه بر منافع اقتصادی را دخیل بدانیم.
عمده‌ترین معامله‌گران نفت جهان انتظار ندارند قیمت نفت در سال آینده میلادی از ۶۵ دلار برای هر بشکه کمتر شود و فراتر رفتن این قیمت‌ها از مرز ۱۰۰ دلار را محتمل می‌دانند.
محسن جلیلوند، مدرس روابط بین‌الملل/ کمتر از یک ماه به آغاز دور دوم تحریم‌های ایالات متحده آمریکا باقی مانده است و با وجود اینکه مقامات این کشور تاکید دارند این تحریم‌ها بسیار برای ایران خطرناک است، اما برخی مقامات دولتی معتقدند که هرآنچه باید بعد از تحریم ۱۳ آبان رخ می‌داد، طی سه ماه گذشته انجام شده است و قرار نیست اتفاق بسیار بزرگی رخ دهد.
گفتمان
مزیت‌هایی از جمله بازار گسترده فروش، حجم کم محموله‌ها و تبادلات مالی خرد فرآورده‌های نفتی نسبت به نفت خام موجب می‌شود که تحریم فروش فراورده به راحتی تحریم نفت خام صورت نپذیرد.
ایران با وجود منابع غنی نفت بالاترین رتبه شدت مصرف انرژی را حتی نسبت به کشورهای نفت‌خیز دارد.
دو عضو اوپک، سردمداری جهانی ضدیت با ایران را در بازار نفت به‌عهده گرفته‌اند. این کاملا روشن است. این کار نه در عالم همسایگی و نه در عالم همکاری، صحیح نیست.
حسن خسروجردی، رییس سابق اتحادیه صادرکنندگان نفت، گاز و پتروشیمی/ درباره مانع اصلی فروش نفت در بورس بایستی گفت: وزارت نفت توقع دارد بر خلاف رویه‌های جهانی در ازای فروش نفت خام به بخش خصوصی، بهای محموله را در موعد تحویل و به صورتی نقدی دریافت کند.
هاتف ستاری، کارشناس ارشد حقوق نفت/ کارشناسان حقوق نفت معتقدندکه سرمایه گذاران خارجی با مدل قراردادهای بیع متقابل آشنایی بیشتری دارند و ایران با استفاده از مدل اصلاح شده آن می‌توانست سرعت بیشتری در جذب سرمایه خارجی داشته باشد.

صفحه نخست

|

اخبار نفت

|

گفتمان

|

مقالات

|

ياداشت روز

|

يادداشت اول

|

مزايده و مناقصه

|

گالري تصاوير

|

درج آگهي

|

سايتهاي مرتبط

|

آرشيو PDF

|

درباره ما

|

تماس با ما

© Copyright 2011 daneshenaft.ir All Rights Reserved. Powered by : HomaNic.com | Developed by :