مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی اعلام کرد:
پرورش 200 کارآفرین با همکاری مرکز تجارت بین‌الملل

ابوالفضل کیانی بختیاری مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی ضمن اعلام این خبر افزود: با توجه به همکاری مشترک در پروژه پرورش 200 کارآفرین جوان در ایران که از طرف ITC به عنوان یک نهاد بین‌الملل سازمان ملل  (UN)، فعالیت می نماید، سازمان مدیریت صنعتی پس از ارزیابی‌های فنی به عنوان بزرگترین پارتنر اجرایی طرح برگزیده شده است.

وی افزود: این فرایند ارزیابی با توجه به تجارب برجسته سازمان در زمینه توسعه مدیریت و کارآفرین به‌ویژه کارآفرینان جوان به این سازمان واگذار گردیده است.

کیانی بختیاری خاطر نشان کرد: طی سالهای گذشته سازمان مدیریت صنعتی پروژه‌های ملی در راستای توسعه کارآفرینی و پرورش کارآفرینان جوان در کشور داشته است. برگزاری المپیاد مدیریت و اقتصاد، اداره کاریابی و توسعه اشتغال دانش آموختگان، اجرای دوره نوجوانان امروز؛کارآفرینان فردا، دوره ویژه کارآفرینی برای فرزندان کارکنان سازمان‌های بزرگ از اهم پروژه‌های این سازمان در زمینه کارآفرینی نوجوانان بوده است.

مدیرعامل سازمان مدیریت صنعتی تاکید کرد: بودجه این دوره توسط اتحادیه اروپا (EU) درپروژه توسعه تجارت جمهوری اسلامی ایران و اتحادیه اروپا: کمک‌های فنی، ظرفیت سازی و زنجیره ارزش مرتبط با تجارت تامین شده است و توسط ITC اجرا می‌شود. 

وی در پایان گفت: از تمامی جوانان رده سنی ۱۵ الی ۳۵ سال دارای ایده‌های نوآورانه در کسب و کار یا دارای کسب و کارهای نوپا دعوت می‌گردد جهت شرکت در این دوره فرم درخواست ثبت‌نام را حداکثر تا تاریخ22/07/1401 تکمیل نمایند.

سه شنبه 29 شهریور ماه 1401
امانت داری و اخلاق مداری
استفاده از این مطلب فقط با ذکر منبع مجاز است.