logo
1402/06/30
صفحه نخست
گالری تصاویر آرشیو نشریه

شتاب در اجرای نخستین پتروپالایشگاه بخش خصوصی کشور

شتاب در اجرای نخستین پتروپالایشگاه بخش خصوصی کشور

در راستای فرمایش‌های رهبر انقلاب و رییس جمهور مردمی دولت سیزدهم مبنی بر جلوگیری از خام‌فروشی و ایجاد اشتغال پایدار و سرمایه‌گذاری در منطقه محروم، شرکت بین‌المللی پترو پالایش ابوالفارس با رویکرد حمایت از دانش و توان داخلی در حال انتخاب پیمانکار ایرانی  MCو EPC  جهت اجرای پروژه است.


به گزارش روابط عمومی شرکت بین‌المللی پتروپالایش ابوالفارس، با توجه به تمامی چالش‌ها و مشکلات پیش‌رو، پروژه پتروپالایش ابوالفارس به عنوان نخستین پتروپالایشگاه بخش خصوصی در کشور با توانمندی جوانان ایرانی، مصمم به اتمام راه و بهره‌برداری از این پروژه است.


بنابراین گزارش، پروژه پتروپالایش ابوالفارس با ظرفیت اولیه ۵۰ هزار بشکه در روز در استان خوزستان؛ شهرستان رامهرمز منطقه محروم ابوالفارس، در حال ساخت است.


گفتنی است؛ منطقه شهیدپرور و محروم ابوالفارس که دارای ذخایر خدادادی نفت و معدن است، هیچ‌گونه صنعتی ندارد و جوانان و افراد جویای کار مجبور به اشتغال در سایر نقاط کشور هستند که با این سرمایه‌گذاری، جان دوباره‌ای به این شهرستان دمیده شده است.


امید است با حمایت خالصانه مسئولان، بدعت و حمایت صحیح سرمایه‌گذاری در حوزه پتروپالایشگاه شکل گیرد که امکان ایجاد بستر سرمایه‌گذاری توسط بخش خصوصی در کشور رونق بگیرد.


کد مطلب : 9493
موضوع : پالایش و پخش
تاریخ : 1402/05/18-10:05

یاداشت روز

آخرین خبرها

آخرین یاداشت ها

خطایی رخ داده است. این برنامه ممکن است دیگر پاسخ ندهد تا زمانی که دوباره بارگیری شود. رفرش 🗙