logo
1403/01/25
صفحه نخست
گالری تصاویر آرشیو نشریه

در جهت ارتقاء سطح سلامت کارکنان برگزار شد؛

نشست مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان و رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز

نشست مدیرعامل شركت نفت و گاز اروندان و رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت و گاز اروندان، مهندس عذاری اهوازی ضمن تشکر از زحمات کادر درمان و کارکنان بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز گفت: مجموعه بهداشت و درمان نفت همواره در حال خدمت‌رسانی به بیماران بوده و تلاش‌های شبانه‌روزی کادر درمان بر هیچ کس پوشیده نیست و این خدمات از زمان شیوع کرونا دو چندان شد و به حق که در این دوران خوش درخشیدند.


وی با تاکید بر اینکه فرصت خدمت به مردم عبادت است و باید آن را مغتنم شمرد، گفت: بیمارستان بزرگ نفت اهواز بایستی جایگاه متعالی و در شان کارکنان صنعت نفت در خوزستان باشد تا دغدغه کارکنان صرفا کار، تولید و اقتصاد کشور باشد و نگرانی  در امور رفاهی و درمانی خود و خانواده‌شان نداشته باشند.


مدیرعامل شرکت نفت و گاز اروندان افزایش رضایتمندی کارکنان از بهداشت و درمان صنعت نفت را در گرو حل مشکلات استفاده از خدمات ارائه شده در بیمارستان بزرگ‌ نفت اهواز و سایر مراکز درمانی طرف قرار داد دانست و ارتقاء کیفیت خدمات به همکاران و خانواده‌های محترم آنان را خواستار شد. وی توجه به سلامت و روان کارکنان به خصوص در مناطق عملیاتی را بسیار حائز اهمیت دانست و افزود: قرار داشتن متخصصان کاربلد و آموزش دیده در بهداری تمامی کارخانجات و مناطق عملیاتی این شرکت به صورت شبانه روز جهت خدمت‌رسانی در صورت بروز حادثه و کمک به مجروحین لازم و ضروری است.


مهندس عذاری اهوازی تجهیز درمانگاه‌های مناطق عملیاتی را امری مهم دانست و خاطر‌نشان کرد: تامین خودروهای آمبولانس مجهز و استفاده از آخرین تجهیزات پزشکی بروز شده در این مناطق می‌تواند در خدمات نقش بسزایی داشته باشد و حفظ جان و سلامت همکاران برای ما در اولویت بسیار بالای است و در رسیدن به این مهم خود را ملزم‌ به هرگونه همکاری با سازمان بهداشت و درمان صنعت نفت می‌دانیم.


در ادامه دکتر بهرام دهقان رئیس بهداشت و صنعت و نفت اهواز گزارشی از عملکرد صورت گرفته در حوزه بهداشت و درمان طی دو سال اخیر ارائه داد و گفت: علی‌رغم شیوع بیماری کرونا توسعه زیر‌ساخت‌ها، تامین تجهیزات به‌روز و اصلاح فرآیندهای کاری در دستور کار قرار گرفت و کارهای خوبی در این مدت انجام‌ پذیرفت. وی گفت: بازسازی بخش زایمان و زایشگاه، تعمیرات بخش جراحی زنان و اورژانس حاد در پیک کرونا و تعمیرات طبقه همکف و رفع مشکل پارکینگ تنها بخشی از اقدامات این مجموعه در راستای بهبود زیر‌ساخت‌های درمانی بوده است.


دکتر دهقان در ادامه تصریح کرد: از جمله مهمترین کارهای در دست اقدام این سازمان بازسازی کلینیک‌های تخصصی، بخش هایی از اورژانس، ICU و درمانگاه کوی جواهری است و در تلاشیم تا در کوتاه‌ترین زمان این کارها انجام‌ پذیرد. رئیس بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با اشاره به حضور متخصصین مقیم در بیمارستان بزرگ نفت اهواز گفت: در چندین رشته تخصصی از جمله طب اورژانس، زنان و زایمان،آزمایشگاه، بیهوشی، رادیولوژی و سونوگرافی، قلب و جراحی پزشکان مقیم به صورت 24 ساعته در بیمارستان جهت خدمت‌رسانی حضور دارند.


دکتر دهقان در پایان افزود: هماهنگی و همکاری خوبی بین بهداشت و درمان صنعت نفت اهواز با شرکت نفت و گاز اروندان در زمینه خدمات‌رسانی به کارکنان در بهداری های مناطق عملیاتی این شرکت وجود دارد و ضمن استفاده از پزشکان مجرب به صورت ۲۴ ساعته، در تلاش هستیم‌ شاهد انجام طب صنعتی در تاسیسات این شرکت باشیم.


کد مطلب : 9381
موضوع : بهداشت و درمان نفت
تاریخ : 1402/03/30-07:14

یاداشت روز

آخرین خبرها

آخرین یاداشت ها

خطایی رخ داده است. این برنامه ممکن است دیگر پاسخ ندهد تا زمانی که دوباره بارگیری شود. رفرش 🗙