logo
1403/01/25
صفحه نخست
گالری تصاویر آرشیو نشریه

خدمات مرکز تصویربرداری بیمارستان نفت تهران شبانه‌روزی شد

خدمات مرکز تصویربرداری بیمارستان نفت تهران شبانه‌روزی شد

 به گزارش پایگاه اطلاع رسانی بهداشت و درمان صنعت نفت تهران، فرشاد اخوان‌پورسوپروایزربخش تصویربرداری با بیان این مطلب گفت: زمان انتظاربرای پروسیجرهای روتین و تخصصی به کمترین حد رسیده و به زودی همه کاملا به‌روز می‌شوند.


وی افزود: خوشبختانه در حال حاضر همه دستگاه‌های تصویربرداری بیمارستان از تکنولوژی روز برخوردارند که این امر موجب شده است این دستگاه‌ها هم برای بیماران و هم کارکنان دستگاه‌های ایمن و کم خطری باشند و کمترین خطر پرتوگیری و اشعه را داشته باشند.


اخوان‌پوربا اشاره به آموزش کارشناسان رادیولوژی و همچنین جذب نیروی متخصص و خبره  که هم رضایت  بیماران و هم  پزشکان را در برداشته  است گفت: استفاده از تکنولوژی بالا و نیروی ماهر موجب شده است که خدمات ارزنده‌ای ‌به مراجعین ارائه شود و پرسنل صنعت نفت می‌توانند‌ با رضایت و اعتماد  کامل‌ از خدمات تصویر‌برداری بیمارستان نفت تهران بهره‌مند شوند.


 وی ‌تصریح کرد: با  استفاده از دستگاه جدید ماموگرافی پرتوگیری برای بانوان بسیارکاهش می‌یابد و با استفاده از دستگاه  OPG جدید ‌و دستگاه "cbct" افرادی که نیاز به تصویر مناسب ‌برای خدمات ایمپلنت ‌دارند ‌نیز به بیرون از بیمارستان ارجاع نمی‌شوند.


سوپروایزر بخش تصویربرداری تاکید کرد: برای سال 1402 تکریم و پیگیری ‌امور بازنشستگان را در مرکز تصویر‌برداری‌ در دستور کار قرارداده‌ایم ‌و سعی بر این است خدمات به بازنشستگان تسهیل شود و افزایش یابد .


 وی توضیح داد: از نوبت‌دهی تا راهنمایی‌های لازم برای  انجام کار تخصصی بازنشستگان برنامه‌ریزی شده و قرار است ‌یک فرد خاص از همکاران موظف بشود کارهای مربوط به بازنشستگان را در بخش تصویر‌برداری پیگیر شود تا این عزیزان به راحتی و بدون دغدغه و با احترام کامل و در اسرع وقت از خدمات تصویربرداری استفاده کنند و به مراکز خارج از نفت ارجاع نشوند.


 اخوان پور تاکید کرد: ‌در تمام  365 ‌روز سال بخش‌های تصویربرداری‌ به صورت شبانه‌روز و با تمام انرژی درخدمت بیماران است و در روزهای تعطیلات نیز از این امر مستثنی نیست  همچنان که در ایام نوروز نیز خدمات بخش تصویربرداری متوقف نشد.


 


کد مطلب : 8687
موضوع : بهداشت و درمان نفت
تاریخ : 1402/02/06-09:28

یاداشت روز

آخرین خبرها

آخرین یاداشت ها

خطایی رخ داده است. این برنامه ممکن است دیگر پاسخ ندهد تا زمانی که دوباره بارگیری شود. رفرش 🗙