logo
1402/09/18
صفحه نخست
گالری تصاویر آرشیو نشریه

بازدید مسئولین ارشد سازمان بازرسی کل کشور از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران

بازدید مسئولین ارشد سازمان بازرسی کل کشور از تاسیسات شرکت نفت فلات قاره ایران

به گزارش روابط عمومی شرکت نفت فلات قاره ایران، دکتر علیرضا مهدی‌زاده به همراه دکتر مویدی بازرس کل امور نفت سازمان بازرسی کل کشور، دکتر زاهدی معاون وی، دکتر محمدی سربازرس شرکت‌های تولیدی و توسعه‌ای امور نفت این سازمان و مهندس دمان نماینده و سربازرس سازمان بازرسی کل کشور در شرکت نفت فلات قاره ایران با همراهی برخی اعضای هیات‌مدیره این شرکت روز چهارشنبه در سایت عملیاتی شرکت صنایع فراساحل (صف) مجری پروژه NGL خارگ حضور یافته و ضمن بازدید از بخش‌های مختلف پروژه در جریان روند پیشرفت آن قرار گرفتند.


بررسی چالش‌های پیش‌رو و بیان نقطه‌نظرات مجریان طرح نیز در جلسه‌ای فنی تخصصی در مجموعه شرکت صف انجام و راهکارهای برون‌رفت از مسائل مطرح شده توسط مسئولین ذیربط ارائه شد.


مدیر‌عامل و اعضای هیات‌مدیره با همراهی هیات عالیرتبه سازمانی بازرسی کل کشور در نوبت بعدازظهر از مجموعه اقدامات موثر تعمیراتی در کارخانجات خشکی منطقه عملیاتی خارگ به‌ویژه پروژه موفق تعمیر و تعویض مبدل‌های حرارتی این کارخانجات بازدید نموده سپس به اسکله عملیات دریایی شرکت نفت فلات قاره عزیمت کردند. در این بخش از بازدید گزارش کاملی از فعالیت‌های مجموعه عملیات دریایی در حوزه ترابری نفر و تدارکات مورد نیاز سکوها و دکل‌های دریایی ارائه و در ادامه از شناورهای عملیاتی منطقه بازدید انجام شد.


مدیرعامل شرکت نفت فلات قاره ایران و هیات همراه در صبح روز دوم بازدید خود در منطقه خارگ به وسیله یک فروند بالگرد به مجتمع نفتی فروزان و در مرز مشترک آبی با کشور عربستان حرکت کردند و مورد استقبال رئیس مجتمع و سایر مسئولین قرار گرفتند.


بازدید از دکل البرز / سکوهای FY.FZ، همچنین ساختمان مسکونی جدید سکوی فروزان (LQ) و در نهایت بازدید از تاسیسات مجتمع نفتی فروزان و پروژه طرح توسعه میادین مشترک و پیش‌بینی افزایش تولید از مهمترین موارد این برنامه و موضوع جلسه با مسئولین مجتمع دریایی فروزان بود. در این بازدید همچنین در مورد جلوگیری از سوزاندن گازهای همراه میدان فروزان و طرح توسعه و بازسازی این میدان بحث و تبادل نظر شد.


کد مطلب : 19470
موضوع : اخبار نفتی
تاریخ : 1402/07/30-10:19

یاداشت روز

آخرین خبرها

آخرین یاداشت ها

خطایی رخ داده است. این برنامه ممکن است دیگر پاسخ ندهد تا زمانی که دوباره بارگیری شود. رفرش 🗙